2019 Vakıfbank Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama - En Uygun Kredim

2019 Vakıfbank Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama

   Vakıfbank kredi başvuru sonucunu öğrenme 2019 yılında hem telefon bankacılığı hizmetlerinden hem de tüm Vakıfbank şubeleri ve bankamatiklerinden yapılabilmektedir. Ülkemizin en önemli banka kuruluşlarından biri olan ve aynı zamanda devlete ait bir kurum olan Vakıfbank’ta vatandaşlara yönelik birçok farklı kredi imkânı sunulmaktadır. Vakıfbank müşterisi olsun ya da olmasın bütün vatandaşların yararlanabileceği kredi hizmetleri arasında; Vakıfbank’ın konut kredisi olan Bahara Özel Sarı Panjur Ev Kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi gibi birçok bireysel kredi yer almaktadır. Vakıfbank’ın bu hizmetlerinden yararlanmak isteyen vatandaşlar kredi başvuru sonucu sorgulama yaparak söz konusu krediler ile ilgili başvurularının olumlu ya da olumsuz olduklarını öğrenebilirler.

Vakıfbank Kredi Başvurusu Sorgulama

Vakıfbank’tan yapılan kredi başvurusu sorgulama işlemleri hakkında merak ettiğiniz bütün soruların yanıtlarını sizler için hazırlamış olduğumuz rehber niteliğindeki bu yazıda bulabilirsiniz. Nitekim son zamanda internet üzerinden yapılan aramaların başında kredi başvurusu sorgulama işlemleri gelmektedir. Vakıfbank da Türkiye’nin müşteri memnuniyetine önem veren önde bankaları arasında yer almasından dolayı, kredi başvurusunda bulunan vatandaşları bilgilendirecek hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Vakıfbank’ın müşterilerine sunduğu kredi fırsatlarından yararlanmak isteyen vatandaşlar, almak istedikleri krediler için başvurularda bulunduktan sonra meraklı bir bekleyiş sürecine girmekteler. Bir an önce kredi başvurularının olumlu ya da olumsuz sonuçlandığına dair bilgi alma hevesinde olan bu vatandaşlara, Vakıfbank önemli bir hizmet sunarak talep ettikleri bilgilere ulaşabilecekleri imkanlar vermektedir. Bu nedenle; Vakıfbank’ın konut kredisi olan Bahara Özel Sarı Panjur Konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve diğer bireysel mikro kredilerden yararlanmak adına bankaya başvuruda bulunan vatandaşlar 2 farklı yöntemle merak ettikleri kredi başvurusu sonucuna ulaşabilirler. Söz konusu 2 yöntemi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vakıfbank kredi sorgulama yapmak için 2 farklı yöntem olduğundan bahsetmiştik. Bu yöntemler ülkemizin en köklü bankalarından olan Vakıfbank’ın müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasının sonucu olarak hizmete sunulmuştur. Söz konusu kredi başvurusu sonucu sorgulama yöntemlerinden ilki Vakıfbank şube bankacılığıdır. Eğer Vakıfbank’ın sunmuş olduğu konut, taşıt ya da ihtiyaç kredilerinden birine başvuru yaptıysanız şube bankacılığı hizmeti ile kolaylıkla kredi başvurunuz hakkında son durumu öğrenebilirsiniz. Bunun için size en yakın Vakıfbank şubesine gitmeniz ve size ait olan T.C kimlik numaranız ile kredi başvurusu sonucu sorgulama talebinde bulunmanız yeterlidir.

Bununla birlikte bir diğer şube bankacılığı hizmeti olan bankamatik yardımıyla da kredi başvuru sonucu öğrenme işlemini başarıyla tamamlayabilirsiniz. Bankamatik ya da ATM’lerden yapacağınız kredi sorgulama işleminde Vakıfbank ATM’si kullanmanız gerekmektedir. Ortak ATM olarak adlandırılan diğer bankamatikler ile kredi başvuru sonucu sorgulama işlemini yapamazsınız. Ancak Vakıfbank logolu bankamatikler ile T.C kimlik numaranızla yapacağınız sorgulama işlemiyle kredi başvurunuzun olumlu olup olmadığını anında öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank’ın müşterilerine sunduğu diğer yöntemde banka şubelerine ya da bankamatiklere uğramak zorunda kalmadan kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Bunun için Vakıfbank’ın telefon bankacılığı hizmetini kullanmanız gerekmektedir. İsterseniz telefonla arayarak isterseniz de kısa mesaj yoluyla anında kredi başvurunuzun olumlu ya da olumsuz olduğunu öğrenebilirsiniz.

  • Vakıfbank telefon bankacılığı hizmetinden yararlanmak ve telefonla arayarak kredi başvurusu durumunuzu öğrenmek istiyorsanız 0 850 222 0 724 numarasını tuşlamanız yeterlidir. Vakıfbank telefon bankacılığı müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra kredi başvurusunu öğrenme talebinizi ileterek anında sonuçtan haberdar olabilirsiniz.
  • Diğer telefon bankacılığı yöntemi olan SMS yoluyla kredi başvurusu durumunu öğrenmek isterseniz cep telefonunuzun mesajlarına girerek ONAY yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra başvuru numaranızı yazarak 5724’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Fakat kısa mesajla kredi başvurusu sorgulaması yapmak operatörünüz tarafından ücretlendirilebilir.

Görüldüğü gibi 2 farklı yöntem kullanarak Vakıfbank’tan almış olduğunuz bireysel krediler hakkında kredi başvuru sonucu sorgulama işlemleri ile kısa sürede sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

En Uygun Kredi

En uygun faizli kredi fırsatları ile Vakıfbank’tan ihtiyacını duyduğunuz nakit paraya kavuşabilirsiniz.  Vakıfbank’ın hem kendi müşterilerine hem de diğer vatandaşlara sunduğu kredi fırsatlarında en düşük faiz oranları kullanılmaktadır. Köklü geçmişe sahip bir banka olan ve aynı zamanda devletin bir kuruluşu olan Vakıfbank’ta hem bireysel kredilerde hem de kurumsal kredilerde müşteri memnuniyeti yaratacak uygun faiz oranları sunulmaktadır.

Bireysel kredilerin yanında kurumsal firmalar için, küçük ve orta ölçekli işletmeler için, tarım ve hayvancılıkla uğraşan çiftçiler için de devlet destekli uygun faizli kredi hizmeti verilmektedir.

Vakıfbank Konut Kredisi

Vakıfbank’tan konut kredisi almak için gerekli bazı şartların sağlanması gerekmektedir. Vakıfbank’ın en uygun faizlerle müşterilerine sunduğu konut kredisi hizmeti, Bahara Özel Sarı Panjur Konut Kredisi adı altında kampanya dâhilinde verilmektedir. Her bireysel kredi türünde en uygun faiz oranını sağlamaya gayret eden Vakıfbank, konut kredilerinde de uygun bir oran olan %1,28’den başvuru yapanlara kredilerini vermektedir.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Vakıfbank’ta ihtiyaç kredisi hesaplaması yapmak için, kredi hesaplama aracı kullanılmaktadır. Bu araca Vakıfbank’ın resmi internet sitesine giriş yaparak ulaşabilirsiniz. Hem mevcut durumda Vakıfbank müşterisi olan vatandaşların hem de diğer vatandaşların ücretsiz olarak internet üzerinden kullanabilecekleri hesaplama aracı ile kredi başvurusunda bulunmadan önce istenilen kredi miktarı ile ilgili bütün bilgilere ulaşabilirler.

İhtiyaç kredisi hesaplama aracına göre talep ettiğiniz tutarı araç üzerinde yer alan kutucuğa girin. Ödemeyi düşündüğünüz vade sayısını da girdikten sonra hesapla butonuna basarak ihtiyaç kredinizin geri ödemesi hakkında;

  • Toplam geri ödeme tutarı
  • Belirlenen tutar için uygulanan faiz oranı
  • Aylık ödeme taksitleri gibi bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank Bedelli Kredisi

Bedelli askerlik için kredi almak isteyen vatandaşlar Vakıfbank’ın hizmetlerinden yararlanabilirler. Ülkemizde yeniden düzenlemesi yapılan zorunlu askerlik görevine bedelli askerlik uygulamaları da eklenince birçok vatandaş bedelli askerlik imkanlarından yararlanabilmek için kredi arayışına girmiş durumdadır. Vakıfbank’ın bedelli askerlik ile ilgili bireysel kredileri internet sitesinden takip edilebilir.

Vakıfbank Kredi Faiz Oranları

Vakıfbank kredi faiz oranları nedir diye merak eden vatandaşların, Vakıfbank’ın müşterilerine sunduğu kredi hizmetlerini incelemesi gerekmektedir. Nitekim bireysel kredilerde her müşteriye göre farklı ödeme planı oluşturulduğu için kredi faiz oranları da değişiklik göstermektedir. İçinde bulunduğumuz 2019 yılı itibarıyla Vakıfbank’ın ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,52 olarak belirlenmiştir.

Vakıfbank Kredi Kartı

Vakıfbank’tan kredi kartı çıkartmak için yapılması gerekenler oldukça basittir. Vakıfbank Worldcard ile tüm yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizde hem puanlar kazanabilir hem de taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.  Bunun yanında biriken Worldcard puanlarınızı da bir sonraki alışverişlerinizde Türk lirası tutarında kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır diye merak eden vatandaşlarımız için faydalı olabilecek 3 farklı hizmet mevcuttur. Bunlardan ilki Vakıfbank internet bankacılığı hizmeti, bir diğeri telefon bankacılığı hizmeti ve sonuncu da şube bankacılığı hizmetidir.

Vakıfbank Kredi Kartı Kampanyaları

Vakıfbank kredi kartı kampanyalarından yararlanmak için Vakıfbank resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Nitekim burada yer alan Vakıfbank Worldcard kampanya ve avantajlarına göre; kredi kartını kullanarak yapacağınız her türlü gıda, tekstil, akaryakıt, ev, okul gibi harcamalarınızda harcadığınız tutara göre Worldpuan kazanabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Ödeme

Vakıfbank kredi kartı borcu ödemek için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Böylece her fatura döneminde kredi kartınıza ait olan borç otomatik olarak banka hesabınızdan kesilmektedir. Bununla birlikte tüm Vakıfbank şubelerinden ve bankamatiklerden de kredi kartı borcu ödeyebileceğiniz gibi kredi başvurusu sonucu sorgulama işlemlerini de kolaylıkla yapabilirsiniz.

2019 Vakıfbank Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir