Akbank Kredi Kart İptali Nasıl Yapılır? Akbank Axess Kart İptaliAkbank Kredi Kart İptali Nasıl Yapılır? Akbank Axess Kart İptali

Akbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu Axess kredi kartı iptal ettirme işlemi için yapılacak bir takım hususlar mevcut. Kredi kartını artık kullanmak istemiyorsanız veya kartın kaybolduğunu ya da çalındığını düşünüyorsanız Akbank kredi kartı iptal ettirmek isteyebilirsiniz.

Akbank müşterileri diledikleri zaman farklı yöntemlerle kredi kartı iptali yapabilirler. Akbank internet bankacılığı ve Akbank şubelerinden kredi kartı iptali için başvuru yapabilirsiniz.

Akbank Şubesinden Kredi Kartı Nasıl İptal Ettirilir?

Kullandığınız kredi kartının eğer hiç bir borcu yoksa, Akbank şubelerinden birine giderek, kredi kartı iptali için başvuru yapabilirsiniz. Banka yetkilisi kartın hiç bir borcu olmadığını onaylandıktan sonra gerekli sözleşmeyi hazırlayıp kartı iptal edecektir. Kredi kartı iptali için sadece nüfus cüzdanınız ile bir şubeye gitmek yeterli.

Akbank İnternet Bankacılığı İle Kredi Kartı Nasıl İptal Edilir?

sponsorlu baglantılar

Akbank Axess kredi kartı kapatmak için başvuru yöntemlerinden bir diğeri internet bankacılığı. İnternet bankacılığına giriş yaparak, sistemde tanımlı kredi kartı menüsünden kart ile ilgili istediğiniz işlemi yapabilirsiniz. Tabi kredi kartı iptali için kredi kartının hiç bir borcunun olmaması gerektiğini bir kez daha hatırlatalım.

Akbank Mobil Bankacılık İle Kredi Kartı İptali

İnternet bankacılığında olduğu gibi tüm unsurlar mobil bankacılık için de geçerlidir. Aynı yöntemlerle Akbank kredi kartı iptali gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri İle Kredi Kartını Kapatmak

Hiç bir borcu bulunmayan kredi kartınız için Akbank müşteri hizmetlerine ulaşarak, kredi kartınız için iptal talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri hizmetleri yetkilisi size bu noktada bir kaç güvenlik sorusu iletecektir. Bunlara doğru cevap verdiğiniz taktirme iptal ettirme işlemi başlayaracak ve bir kaç saniye içinde kredi kartınız kullanıma kapanacaktır.

Belirtmiş olduğumuz yöntemler sadece kredi kartınızın artık kullanmak istemediğiniz durumlar için geçerli değil. Örneği kredi kartınızı çaldırdığınızı veya kaybettiğinizi düşünüyorsanız yine bu yöntemlere başvurarak kredi kartınızı iptal ettirebilirsiniz.

Akbank bankamatik kartı nasıl iptal edilir? yazımızı da okuyabilirsiniz.Etiketler:

Akbank Kredi Kart İptali Nasıl Yapılır? Akbank Axess Kart İptali Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. ahmet dedi ki:

    merhaba telefon bankacılığı ile aradığımda kartı iptal ettirene kadar canı çıkıyor insanın kredi karti iptali için vazgeçirmeye çalışıyorlar. bıktım

    1. Enes dedi ki:

      Maalesef bazı bankalar o tip zorluklar çıkartabiliyor. Fakat siz ısrarla kredi kartınızı iptal ettirmek istediğinizi bildirin.

Sayfa başına git