Bireysel Destek Kredisi Halkbank

Bireysel Destek Kredisi Halkbank
23 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 460 kez okundu.

Nakit ihtiyaçlarınız için destek Halkbank’tan ocak 2018 itibariyle güncel kampanya

Bireysel Destek Kredisi ile sahip olduğunuz konutuzu teminat vererek yüksek tutarlı nakit ihtiyaçlarınızı uzun vadede, cazip faiz ve ödeme koşulları ile karşılayabilirsiniz.
Bireysel Destek kredileri, kredi teminatına konut ipoteği alınarak gerçek kişilerin nakit ihtiyaçlarına yönelik kullandırılan mortgage yasası kapsamındaki kredilerdir.
Konut üzerine birinci dereceden ipotek alınmaktadır.
Teminat gösterilen konutun ekspertiz değerinin %80’ini aşmamak kaydıyla üst limit bulunmamaktadır.
Azami kredi vadesi 48 aydır.

Tutar ve Ödeme Koşulları

50.000 TL kredinizi aylık 1.506,64 TL taksit tutarı ile 48 ay vade ve  262,50 TL tahsis ücreti ödeyerek, %1,35 faiz oranı ile alabilirsiniz. Ya da dilerseniz, aynı tutarı tahsis ücreti ödemeden, 48 ay vade ve 1.525,78 TL’lik taksit tutarlarıyla, %1.40 faiz oranıyla da alabilirsiniz.

*Yıllık toplam maliyet oranı; faiz, tahsis ücreti ve vergileri kapsamakta olup örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır.
*Tahsis ücretine %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil edilmiştir.
*Ürüne ait faiz oranları, bankamızdan en az kredi taksit tutarı kadar Kredili Mevduat Hesabı açtırmayı ve Hayat Sigortası yaptırmayı talep eden müşterilerimiz    için geçerlidir.
*Hayat sigortası primi; müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekle birlikte, 50.000 TL 48 ay vadeli kredi kullanan 35 yaşında erkek müşteri için bir yıllık sigorta primi 156 TL’dir.
*Halkbank, gerektiğinde kredi şartlarında değişiklik yapma ve kredi kullandırımını durdurma hakkını saklı tutar.

 

Nasıl faydalanabilirim?

Aşağıda yer alan “Başvur” seçeneğini kullanarak kredi başvurunuzu online yapabilir ya da  en yakın Halkbank Şube’mize başvurabilirsiniz.

Size en yakın Şubemizi öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git