En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Banka

En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Banka
13 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 349 kez okundu.

En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Banka
Gün geçtikçe değişen ve gelişen teknoloji sayesinde bankalar arasındaki kredi faiz oranlarını rahatlıkla ayırt etmek mümkün. Bankalar arasındaki rekabet 2018 yılında çok daha şiddetlenecek gibi. Bu durumda kredi alacaklar için düşük faiz oranları ile uygun kredi bulmak sevindirici bir haber olacaktır. Bankalar müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik kredilere bazı isimler vermiştir. Bunlardan biri de ihtiyaç kredisidir.
Öncelikle ne kadar lazım olduğu belirlenmelidir. Bunu öğrendikten sonra en uygun ihtiyaç kredisi veren bankayı bulmak sanıldığından kolay olacaktır. En uygun bankayı bulmak içinde karşılaştırma yapılması gereken şeyler faiz oranları ve vadeler arasındaki geri ödenecek tutarın farkıdır. Bankaların koyduğu faiz oranında 0.01 in bile çekilen yüksek miktarlardaki kredinin anapara üzerinden hesaplandığında o 0.01 in çok yüksek geri ödenmesi söz konusu olabilir. Durum böyle olunca bankaların koyduğu faiz oranları iyice araştırılmalıdır. Vade arttıkça uygulanacak faiz oranı da buna bağlı olarak artar.

Hangi Bankalar En Uygun Faiz Oranıyla İhtiyaç Kredisi Verirler?
İngbank
İngbank uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi veren ve kredi notu düşük olanlara bile kredi veren bir bankadır.
Garanti Bankası
Garanti bankası, belirli şartlar ile ihtiyaç kredi verir. Sigortalılık süresi ve gelir belgesi zorunludur. Faiz konusunda çeşitli zamanlarda uygun faiz oranları kampanyası düzenleyen bir bankadır.

QNB Finansbank

Kredi finansçıdan alınır!

Her ihtiyacınız için uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredileri QNB Finansbank’ta!

  • Hesaplama aracında müşteri skoruna göre alınabilecek en düşük faiz oranı gösterilmiştir.
  • Yarım kalan işlemleriniz ile ilgili QNB Finansbank Telefon Bankacılığı ekibimiz sizinle iletişime geçebilecektir.?
    Bu listede olanlar kredi notunun en alt basamağı olan 0 ile 699 puan aralığında olanlardır. Dolayısıyla bu kişilere bankaların kredisi vermesi nerdeyse imkânsızdır. Ama bu kimselerin ilerleyen zamanlarda kredi almasının imkânsız olduğu anlamına gelmez. Ödemelerini düzenli hale getiren kara listeden belirli bir zaman sonra çıkabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git