Akbank İhtiyaç Kredisi Fırsatları

Akbank İhtiyaç Kredisi Fırsatları
26 Eylül 2018 tarihinde eklendi, 30 kez okundu.

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

Ekonominin temel yapı taşları, sınırsız ihtiyaçların sınırlı kaynaklarla giderilmesi üzerine kurulmuştur. Bu yüzden düzenli bir geliriniz olduğunda bile yeni bir kaynağa ihtiyaç duyabilirsiniz. Kişiler bu kaynakları aramaya başladığında, bankalar elbette bu aramalara cevap verecektir. Kredi almak işte böyle kısır bir döngü sebebiyle çoğaldı. Artık insanlar, yatırım yaparken veya ani bir ihtiyaçlarında kredi başvurusuna sarılmaktadırlar. Belirli şartlar sağlandığında da kredilerini alıp, sınırsız ihtiyaçlarını bir nebze de olsa giderebilirler. Bankaların kredi bilgileri ile ilgili havuzunda bulunan kredi ödeme gücünüzle ilgili bilgiler oldukça önemlidir. Gelir durumunuz ve üzerinize kayıtlı mal varlıklarınız, kredi çekmek için size büyük bir avantaj sağlayabilir. Fakat unutmamanız gereken durum şudur; iyi bir ödeme planı oluşturmadığınız takdirde ilgili kredi sizin ödeme potansiyelinizi aşarsa; bu durum kredi notunuzun berbat şekilde düşmesine sebep olur. Kredi çekimi öncesinde finansal potansiyelinizi iyi derecede ölçmeniz ve belirlemeniz gerekir. Akbank tüm bu ihtiyaç kredilerinde müşterilerine özel faiz oranları ve uzun vadeli krediler açacaktır.

Akbank ihtiyaç kredisinde kampanya koşulları nelerdir?

Faiz oranları; 25 ay ile 36 ay vadeli kredilerde %2,99 oranıyla uygulanmaktadır. Talep edilen kredi miktarı arttıkça vade oranı da artacak ve ödeme planı ona göre şekil alacaktır. İsteğe göre kredi ertelenebilir hal alabilir. Bu kredilere Akbank’ın telefon şubelerinden, internet bankacılığı hizmetinden ve Akbank’ın yetkili şubelerinden başvuru yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurularında T.C. kimlik numaranız ve cep telefon numaranız size yeterli olacaktır. Kredi sonuçları ve ön onay verilip verilmediği size SMS olarak iletilecektir. Akbank müşterisi değilseniz, kredi kullanmanız için şubeye gitmeniz gerekecektir.

Akbank’ın müşterisi değilseniz, ihtiyaç kredisi başvurusunda sizden istenecek belgeler nelerdir?

Akbank banka havuzu içerisinde bir bilginiz mevcut değil ve daha önceden bu banka üzerinden işlem yapmadıysanız, bu bilgilerin banka altyapısına girilmesi gerekmektedir. Nüfus cüzdanınız veya yerine geçen sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi, sizden istenecek belgelerin ilk sırasında yer almaktadır. Sonrasında sizden adresinizi belgelendireceğiniz bir ikamet belgesi istenebilir. Maaş müşterisi olmayan yeni müşteriler, aynı zamanda düzenli gelirlerini gösteren belgeyi bankaya teslim etmelidir. Ayrıca krediye başvuracak kişi özel sektörde çalışıyorsa SGK Hizmet belgesi getirmesi gerekmektedir. Bu evraklar tamamlandığında ve kredi notunuzun istenen düzeyde olması halinde ihtiyaç krediniz onaylanacaktır.

İlgili Konumuz  ; Artı Para Nedir ?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git