Günde 15 TL’den Başlayan Taksitler İle 15.000 TL İhtiyaç Kredisi

Günde 15 TL’den Başlayan Taksitler İle 15.000 TL İhtiyaç Kredisi
2 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 190 kez okundu.

Günde 15 TL’den Başlayan Taksitler İle 15.000 TL İhtiyaç Kredisi

 

Artan ihtiyaçlar ve yetişmeyen limitler doğrultusunda herkesin kredi ihtiyacının arttığı bir dönemdeyiz. Bu ihtiyaçları karşılamak ise kredi başvurularıyla sağlanıyor. Acil nakit ihtiyaçlarımızı kolay yoldan ve hızlı bir şekilde sağlamak isteyen bankalar ise günde 15 TL’den başlayan taksitlerle ile 15.000 TL ihtiyaç kredisi gibi oldukça cezbedici kampanyalar sunuyor.

 

İhtiyaç kredilerine başvurularımız uzun zaman alıyor ve kredi kampanyalarından faydalanmak için uzun süreler beklemek zorunda kalıyoruz. Bu konuda daha kolay hizmet sunmak ise bankalara kalıyor.

 

Bazı özel bankaların sunduğu bu hizmetler geri ödemeleri de kolaylaştıran ve miktarları azaltan kampanyalar içeriyor.

 

İhtiyaç kredilerine başvurduğumuzda faiz oranları ve vade seçenekleri bankadan bankaya farklılık gösteriyor. Bu sebeple hangi banka bize uygunsa o bankadan işlem yapıyoruz. Bankaların müşteri hedefli bir yol izlemesi de kampanyaların çeşitlenmesini ve ödeme seçeneklerinin kolaylaşmasını sağlıyor.

 

Bu kampanyalar kapsamında bankalar, müşterilere daha iyi hizmet sunabilmek adına günde 15 TL den başlayan taksitler ile 15.000 TL ihtiyaç kredisi hizmeti sunuyor.

 

Günde 15 TL den Başlayan Taksitler ile 15.000 TL İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

 

QNB Finansbank müşterilerine ödeme kolaylıklarıyla bir ihtiyaç kredisi olanağı sağlıyor. Faiz oranlarının bankadan bankaya farklılık gösterdiği banka piyasasında Finansbank’ın faiz oranları yüzde 1,17’den başlıyor.

 

QNB Finansbank’ta faiz oranları müşterilerin kredi puanlarına göre şekilleniyor. Yüksek kredi notuna sahip olan müşteriler düşük kredi notuna sahip müşterilere oranla daha düşük faizlerden yararlanabiliyor. Kredi notu düştükçe faiz oranı artan müşterilerin en yüksek faiz oranları yüzde 1,56’ya kadar çıkıyor.

 

Burada avantajlı konumda olanlar kredi notu yüksek olan müşteriler.Günde 15 TL’den başlayan taksitler ile 15.000 TL ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilerin kredi notuna bakılarak faiz uygulanıyor. 48 ay vade ile çekilen kredinin aylık ödeme tutarı 431,65 TL ye geliyor. Toplam ödenecek tutar ise 20.719.20 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti olarak da 75 TL bedel alınıyor.

 

QNB Finansbank’ın 15.000 TL ihtiyaç kredisinden faydalanmak isteyen kişiler ödemelerini 3 ay erteleme kolaylığına da sahip olabiliyor. Kampanya sadece 15.000 TL ile sınırlı değil elbette daha yüksek tutarlarda kredi hizmetinden de faydalanılabiliyor.

 

Başvuruları da oldukça basit yollar ile izleniyor. Finansbank müşterisi olan kişiler başvurularını internet bankacığı ile gerçekleştirebiliyor. Finansbank müşterisi olmayanlar cep telefonlarından 5030’a TC Kimlik Numaralarını göndererek ön başvurularını sağlamış oluyorlar. Bunun yanında banka şubelerinden de ön başvuru gerçekleştirilebiliyor.

 

Ön başvuru gerçekleştirmiş kişiler kredi notu hesaplamasından sonra uygun faiz oranları ile günde 15 TL’den başlayan taksitler ile 15.000 TL ihtiyaç kredisi alabiliyor. Ön başvuruları alınmış müşterilerin Finansbank şubelerinde kesin başvuruları onaylanmış ve işlemleri başlatılmış oluyor. Kredi notları yüksek olan kişiler düşük faiz oranlarıyla nakit ihtiyacını kolaylıkla karşılayabiliyor.

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git