İş Bankası İhtiyaç Kredisi Fırsatları

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Fırsatları
26 Eylül 2018 tarihinde eklendi, 25 kez okundu.

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİLERİ

İletişimin ve globalleşmenin bu derece arttığı dünyada, kişilerin ihtiyaçlarının uçsuz bir okyanusa benzetilmesi son derece doğaldır. Bu benzetme aynı zamanda, insan hayalinin sınırsız gücüyle de benzeşmektedir. İhtiyaçların sonunun olmadığı dünyada, finansal düzende belirli bir gelirle hayatını idame ettiren kişilerin de bu ihtiyaçların hepsini karşılamasını beklemek, sadece masallarda olacak cinstendir. Özel ihtiyaçların giderek zorunlu hale geldiği durumda, size en büyük yardımı yine bankalar sağlayacaktır. Bu sayede ihtiyaçlarınızın ekonomik düzeninize uyan kısımlarını karşılayacak ve kimseden alamadığınız derecede uzun vadeli bir borcu, bankadan ihtiyaç kredisi şeklinde alacaksınız. ‘Şu konuda ihtiyaç kredisi çıkar mı’ konusunda düşünmenize gerek yok. Çünkü; ihtiyaç kredilerinin kapsamı, ihtiyaçlar çeşitlendikçe daha da artmaktadır. İşte burada önemi anlaşılan kredi çeşitliliği konusunda oldukça verimli bir banka bulunmaktadır: İş Bankası. İhtiyaç kredileri açısından müşterilerini memnun etmeyi başarmış İş Bankası, artık hedefini dışarıda müşterisi olmayan kişileri bünyesine katmak olarak belirlemiştir.

İş Bankası ihtiyaç kredilerine nasıl başvurabilirim?

İş Bankası müşterisi olan kişilerin ihtiyaç kredilerine başvurması durumunda oldukça kısa şekilde cevap vermeye çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti konusunu ilk sırada tutan İş Bankası; ihtiyaç kredilerine başvuracak müşterilerinin zorluk çekmesini istemez.1300’ü aşkın şube sayısıyla müşterilerin her zaman şubeden başvuru yapması beklenen bir durumdur. Bunun dışında internet şubesinden, ATM’lerden, çağrı merkezinden ve mobil uygulamalardan başvurabilirsiniz. Tüm bu yöntemlerden daha kısa olanı ise cüz’i bir miktarda işlem ücreti olan SMS’le kredi başvurusu yapma yöntemi de vardır. ‘NAKİT’ yazına T.C. kimlik numaranızı, kredi tutarınızı ve aylık düzenli gelirinizi aralarından birer boşluk olacak şekilde 4402 kodlu servis operatörüne mesaj atarsanız, banka sizin için ön onay değerlendirmesi yapar. İş Bankası müşterisi olmayan kişiler de herhangi bir şubeye giderek, gerekli evrakları öğrenebilir ve bu sayede ihtiyaç kredisine başvurabilirler.

İş Bankasının ihtiyaç kredisinde müşterilerine sunduğu özel fırsatlar nelerdir?

Öncelikle ekonomide meydana gelen dalgalanma ve kur değişiklikleri, kredi çekmiş insanların canını sıkmaktadır. İş Bankası, ihtiyaç kredisi dahilinde bu sorunu ortadan kaldırmak için, faiz oranını sabit tutmaya ve borcu sabit taksitlere bölmeye karar vermiştir. Bu sayede değişkenlerden müşterilerini korumak istemiştir. Bunun dışında gelir durumunuza, istediğiniz kredi miktarına ve kredi puanınıza göre size özel kampanyalar uygulanabilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git