Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar

Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
30 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 280 kez okundu.

Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kira vermekten yorulan ve kendine ait bir evi olsun düşüncesi ile yardım amaçlı ilk başvurulan mercilerin başında bankalar gelir. Bankalardan alınan nakit yardımı ile taksit öder gibi ev sahibi olmak birçok kişinin en büyük hayali olmaktadır. Bu maksat ile bankalara başvuru yapan banka müşterilerine verilen kredi türleri bulunur. Bankaların sunduğu en yaygın hizmetlerden biri olan ev kredisi birçok insanın ihtiyacına yönelik olarak fazla talep görmektedir.
Bankaların sunduğu şartlar tamamlanması halinde belirli vadeler ve taksit seçenekleri ile kredi alınır. Ev kredi seçeneklerinde istenen kredi miktarı yüksek olması sebebi ile bankalar müşterilerinden kefil veya ipotek isteyebilir. Çekeceğiniz miktarın yüksek olması nedeni ile bankaların aldığı bir önlem olmakla birlikte kefilsiz ev kredisi veren bankalar da bulunmaktadır. Bu şekilde kredi almak için aranan kriterleri yerine getiriyor olmanız gerekir.

Kefilsiz ve ipoteksiz ev kredisi almak genel müşterilerin en büyük isteklerinden biri olmaktadır. Kredinin yaşattığı stres ve sıkıntıyı daha aza indirger ve üzerimizdeki baskıyı azaltır. Kefil bulmak için yaşanan sıkıntıdan kurtarır. Kefil bulmak için girilen çabanın olmayışı kredi alacak kişiye daha rahat bir imkan sağlar. Kefilsiz kredi veren bankalar bulunduğu gibi birçok farklı şartlar ile kefilsiz kredi çekebilirsiniz.

Ev almak için gerekli nakit ihtiyacının karşılandığı banka kredileri için bankaların isteklerinden biri kendilerini garantiye almak için kefil istekleri olur. Bazı durumlarda gerekli şartlar yerine getirildiği taktirde kefil istemeyen bankalar bulunmaktadır. Bankaların kefilsiz olarak ev kredisi vermeleri için müşterilerinden ilk olarak düzenli ve yüksek gelirli işe sahip olması ve bunu belgelemesi.
Çekmek istenilen miktarın, genel olarak bankalar ev kredisi için istenilen miktarın evin değerinin % 80 gibi bir kısmını kredi olarak verir. Geri kalan kısmının tüketicide nakit olarak bulunmasını ister.
Bir diğer seçenek ise alacağınız evin banka tarafında ipotek altına alınmasıdır. Bu gibi durumlar oluştuğu taktirde banka size kefil istemeden kredi verebilir. Ayrıca yüksek miktarda kredi çekmek istiyorsanız kredi notunuzun çok yüksek olması gerekmektedir. Kefilsiz Kredi Veren Bankalar
Kefil istemeyen bankalar arasında şuan için İş bankası, Vakıf bank, Halk bankası, Ziraat bankası, Şeker bank, İng bank, Yapı kredi, Finans bank gibi bankalar gelmektedir. Şuan için kefilsiz ve farklı şartlar isteyerek kredi veren bankalar bu şekildedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git