Turizm Kredisi Veren Bankalar

Turizm Kredisi Veren Bankalar
28 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 312 kez okundu.

Turizm Kredisi Veren Bankalar
Turizm Türkiye ekonomisini ayakta tutan iş kollarından bir tanesidir. Bilhassa döviz girişi bakımından en yararlı iş kollarının başında gelen turizm sektörü, bankalardan alınan kredi yardımlarıyla beraber daha da canlanmaktadır. Bankalar, turizm sahasında etkinlik gösteren işletmelere turizm kredisi kullandırarak turizm sektörüne direkt katkı temin etmektedir. Turizm işletmecileri, bankalardan kullandıkları bu krediler doğrultusunda işletmelerinin gereksinimlerini karşılarken yeni proje ve mevduatlarla beraber derece atlamaktadır.

Senelerdir turizm iş koluyla bağlı olarak çalışan Ziraat Bankası, turizm yardım paketiyle turizm işletmecilerine en büyük yardımı takdim ediyor. Ziraat Bankası turizm yardım paketi, kredi abonesine türlü karlar sunuyor. Geniş vade alternatifleri, ödemesiz yarıyıl dönemleri, yeni mevduat ve tasarı kredileri, işletme finansman kredileri Ziraat Bankası turizm yardım paketinin en dikkat çeken nitelikleri olarak sıralanabilir.

[hesap_modul]


İş Bankası, turizm kredisi veren bankalar içinde kapsamı en geniş olan hizmet ağına sahip bankaların başında gelmektedir. TL ve yabancı para kredilerinin yanında dövize indeksli turizm kredisi de veren İş Bankası, bu sahadaki önde gelen adlardan biri olarak dikkat çekmektedir. Turizm sahasında canlılık gösteren bütün ortaklara kredi yardımı sunan İş Bankası, turizm iş kolundaki işletmelerin yoğun istek gösterdiği bankaların da başında gelmektedir.
Garanti Bankası Turizm Kredisi Müracaatı
Turizm ile ilgili kredi veren bankalardan bir başkası Garanti Bankasıdır. Turizmcilerin gereksinimi olan her şeyin bulunduğu Garanti Bankası turizm yardım paketi, iş kolunda etkinlik gösteren şirketlerin kendilerini geliştirmelerine öncü olmakta. 5 yıla kadar çoğalan vade alternatifleriyle desteklenen Garanti Bankası turizm kredileri, ödemesiz dönem hususuyla dikkatlerden kaçmıyor.
Sadece turizm sezonlarında ödeme yapılmasına yönelik turizm kredileri de Garanti Bankası’nın vazgeçilmez kredi enstrümanları içinde yer almakta. Garanti Bankası, iş yeri kredilerinde vade sayısını 96 aya kadar çoğaltma olanağı sunmakta.
İNG Bank Turizm Destek Kredileri
İNG Bank, turizm kredisi hususunda en başarılı bankalardan biri olarak ortaya atılmış durumda. Turizm acenteleri, ulaşım firmaları, tur şirketleri, eğlence mekanları ve konaklama gibi turizm sahasında canlılık gösteren şirketlerin faydalanabileceği İNG turizm kredileri, düşük faiz oranları ile karşımıza çıkmakta.
Firma gereksinimlerinin yanında yeni yapılacak mevduatları da içeren İNG Bank turizm kredileri, turizm iş kolunu ayakta tutacak niteliklere sahip.
Finansbank’tan Turizme Büyük Destek
Finansbank turizme katkı için sunduğu yardım paketi, turizm kredisi veren bankalar içinde en dikkat çeken ürünlerin başında gelmekte. Finansbank, işletme ve yatırım kredileriyle turizmciye yardım ederken ülke ekonomisine de ciddi seviyede katkılar sağlamakta. Turizm mevsimine hazırlık kredisi, işletme sahiplerinin en çok istediği Finansbank turizm kredileri arasında gösterilmekte.
Sezon başlamadan evvel bir turizm işletmesinin gereksinim duyabileceği bütün mal ve hizmetleri içeren bu kredi, yüksek vade, düşük faiz ve ödemesiz dönem niteliklerine sahip. Bu bakımdan turizmcileri mutlu eden turizm kredilerinden biri olan Finansbank sezona hazırlık kredisini, proje olarak da kullanılabilmekte. Yeni tasarılarında desteklendiği bu kredide hemen hemen yok yok.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git