Bayram Kredileri Faiz Oranları 2018 - En Uygun Kredim

Bayram Kredileri Faiz Oranları 2018

Ramazan Bayramının gelmesine sayılı günler kala bankaların müşterilerine sunacakları Bayram Kredisi Faiz Oranları hakkında sizlere buradan bilgiler sunmak istiyoruz. 2018 yılı Bayram Kredisi Faiz Oranlarında en uygun faiz oranlarını hangi bankalar vermektedir?

Bayram kredisi nedir?

Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramlarında bankaların müşterilerine sunduğu kredi türleri arasında yer alan bu kredilerin belirli bir süre geçerli olduğunu belirtmek istiyoruz. bu yüzden de bu kredi türünün sadece bayramlara yakın sürelerde bulunduğunu belirtmek istiyoruz. yani bayramlara yakın olan süre içerisinde bankaların sunmuş olduğu bu kredi türüne başvuru yapmak için bayrama kadar ihtiyacınız bulunmaktadır.

En uygun Bayram kredileri

48 aya kadar vade seçeneği bulunan Bayram kredilerinde bankaların ihtiyaç kredisi türlerine göre biraz daha düşük faiz oranları ile hizmet verdiğini belirtmek istiyoruz. bu yüzden de bu kredi türüne başvuruda bulunmak için internet üzerinden en uygun kredi türleri hakkında bilgi alışverişinde bulunmanız gerekmektedir.

İş Bankası Bayram Kredisi

2018 yılı Bayram kredileri arasında en uygun faiz oranları ile kredi veren ilk bankanın İş Bankası olduğunu özellikle açıklamak istiyorum. 10 Bin TL’ye kadar sizlere kredi sunan İş Bankası özellikle faiz oranı olarak ise müşterilerine %1.40 faiz oranı bu kredi türünde hizmet vermektedir. Ancak en fazla çekilecek olan kredi miktarının 10 Bin TL olduğunu özellikle belirtmek istiyoruz.

QNB Finansbank Bayram Kredisi

Bayram kredisi türünde müşterilerine hizmet veren bir diğer bankanın da QNB Finansbank olduğunu belirtmek istiyoruz. İhtiyaç ve diğer kredi türlerinin aksine müşterilerine Bayram Kredisi konusunda hizmet veren QNB Finansbank’ın 10 Bin TL’ye kadar kredi verdiğini ve 48 ay vade seçenekleri ile bu konuda hizmet sunduğunu belirtmek istiyoruz. 48 ay vadeli 10 Bin TL kredi çekmek isteyen QNB Finansbank müşterilerinin aylık ödemesi gereken taksit tutarının 311 TL olduğunu belirtmek istiyoruz. Toplam geri ödeme konusunda ise ödenecek olan tutarın 14 Bin 994 TL olduğunu belirtmek istiyoruz. Faiz oranı ise %1,48 ile müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.

TEB Bayram Kredisi

TEB’te müşterilerine Bayram kredisi konusunda hizmet sunan bankalar arasında yer almaktadır. Özellikle faiz oranı olarak diğer bankaların aksine biraz daha yüksek faiz oranları ile hizmet veren TEB’in sunmuş olduğu faiz oranı ise %1.57 oranı ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

[kredisorgulama]

Halk Günü İhtiyaç Kredisi

80. kuruluş yıldönümü şerefine nakit ihtiyaçlarınızı karşılamanız için uygun ödeme seçenekleriyle Halk Günü İhtiyaç Kredisi sizleri bekliyor.

Tutarı ve Ödeme Koşulları

Dilerseniz 15.000 TL tutarındaki kredinizi 48 ay vadeli olarak 78,75 TL tahsis ücreti ve %1,18 faiz oranıyla ayda 432,76 TL ödeyerek kullanabilirsiniz. Dilerseniz aynı tutarı tahsis ücreti ödemeden 1,23 faiz oranıyla aylık 438,37 TL ödeyerek kullanabilirsiniz. Üstelik nakit ihtiyacınız daha fazla ise 80.000 TL ye kadar üst limitini çıkartabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir