En Avantajlı Kredi Kartları Hangileri - En Uygun Kredim

En Avantajlı Kredi Kartları Hangileri

Ülkemizde hizmet veren bütün bankalar müşterilerine kredi kartı sunmaktadır. Baktığımız zaman her bankanın farklı özelliklere sahip olan bir kredi kartı sunduğunu görebiliyoruz. En avantajlı kredi kartları ise bu evrede kredi kartı başvurusunda bulunacak olan kişiler tarafından merak edilen sorulardan birisidir.

CEPTETEB Kredi Kartı

TEB her zaman müşterilerine sunmuş olduğu imkanlar ile dikkat çeken bankaların arasında yer almaktadır. Bankanın sunmuş olduğu CEPTETEB kredi kartı ise birçok avantaja sahiptir. Bankanın kredi kartına sunmuş olduğu avantajlı paketlerden birisini yükleme imkanınız bulunmaktadır. Aynı zamanda birçok restoranda, sinemada, kuaförde, mağazada ve yapacağınız kozmetik alışverişleriniz sırasında sizlere indirimler sunulmaktadır.

*Boyner’den Yapacağın 300 TL ve Üzeri Alışverişin 50 TL’si CEPTETEB’den!

*Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 1 indirim kodu kazanabilir ve kodlar tek kullanımlık.

İlgili kampanya %50’ye varan Büyük Boyner İndirimine ek Boyner.com.tr’den ve Boyner Mobil Uygulaması’ndan yapılacak tek seferde 300 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim sunar.

Hemen CEPTETEB İnternet Şubesi’nden kampanya kodunu alıp, boyner.com.tr veya Boyner Mobil Uygulaması’ndan alışveriş yap, 300 TL ve üzeri harcamana anında 50 TL indirim kazan. Üstelik kargo ücretsiz!

Markafonide %20 indirim fırsatı, Yemek sepetinde % 20 indirim fırsatı

CEPTETEB Kredi Kartı ile İGDAŞ ödemelerine ücretsiz ve faizsiz 3 taksit fırsatı için hemen başvur!

MTV ödemelerinde ücretsiz ve faizsiz 3 taksit fırsatı

Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi Ödemelerinizde Ücretsiz ve Faizsiz 3 Taksit Fırsatı!

 

İş Bankası Maximum Kredi Kartı

İş Bankası yaptığı son yenilik ile beraber Maximum kredi kartına sahip olan müşterilerinden kredi kartı aidatı almamaktadır. Kredi kartını kullanarak nakit avans kullanabileceğiniz gibi kullandığınız nakit avanslarınızı taksitlendirebilir ve bu şekilde acil nakit ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Aynı zamanda sizlere sunulan maxi puanlar ile ücretsiz bir şekilde alışveriş yapma imkanına da sahip olursunuz. İş Bankası Maximum kredi kartına bankamatik özelliği de sunmaktadır.

Lidyana.com’da 40 TL İndirim ve Peşin Fiyatına maximum kartınıza 3 Taksit!

Colins’te İlave 4 Taksit Fırsatı!

12 Mayıs – 14 Haziran 2018 tarihleri arasında Maximum Kart’ınız ile Maximum anlaşmalı marketlerin Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştireceğiniz 100 TL ve üzeri dördüncü peşin alışverişinize 30 TL, kampanya başvurunuzu Maximum Mobil üzerinden iletmeniz durumunda 50 TL MaxiPuan ayrıcalığı!

​Maximum Kart’ınızla giyim, giyim aksesuarı ve ayakkabı sektörlerinde faaliyet gösteren kampanyaya dahil Maximum üye işyerlerinden, 31 Mayıs 2018 tarihine kadar tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri 2-10 taksitli alışverişlerinizde ilave 2 taksit fırsatı!

HSBC Consept Kredi Kartı

HSBC en avantajlı kredi kartı sunan bankaların arasında yer almaktadır. Bankanın sunmuş olduğu Consept kredi kartında taksitli nakit avans imkanı bulunmaktadır. Aynı zamanda banka bu kredi kartını kullanan müşterilerinden herhangi bir yıllık aidatta almamaktadır. Consept kredi kartını kullanarak yaptığınız alışverişleriniz sırasında ise paun toplayabilirsiniz. Sonrasında ise bu puanlarla bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Mayıs ayı sonuna kadar yapacağınız 100 TL ile 10.000 TL arasındaki peşin alışverişlerinize faizsiz 3 taksit fırsatı! Katılmak için YURTICI boşluk kredi kartınızın son 6 hanesini yazın, 4477’ye gönderin.

HSBC Advantage Kredi Kartınız ile 10 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında her 75 TL’lik alışverişinize 10 TL, toplamda 110 TL NakitPuan Hediye! Katılmak için FIRSAT yazın, 4477’ye gönderin.

QNB Finansbank Fix Kredi Kartı

QNB Finansbank son yıllarda yapmış olduğu atılımlar ile müşterilerine kredi kartı sunarken her zaman en avantajlı kredi kartını sunmaya özen göstermektedir. Banka müşterilerine kredi kartı sunarken genellikle nakit avans özelliği olan ve herhangi bir kredi kartı aidatı olmayan kartları sunmaktadır. Bankanın sunmuş olduğu Fix kredi kartı ise oldukça avantajlı bir kredi kartıdır. Bu kredi kartını kullanarak bütün alışverişlerinizde puan toplayabileceğiniz gibi taksit imkanlarından da faydalanabilirsiniz.

CardFinans Fix ile QNB Finansbank POS’u bulunan 1.500’ü aşkın marka ve 250.000’in üzerinde alışveriş noktasında sunulan avantajlardan ve hayatınızı kolaylaştıracak hizmetlerden yararlanırsınız.

QNB Finansbank Enpara Kredi Kartı

QNB Finansbank sunmuş olduğu Enpara hizmeti ile dikkatleri üzerine çeken bir banka konumuna gelmiştir. Son olarak bankanın Enpara müşterilerine kredi kartı imkanı da sunması tercih edilme oranını artırmıştır. Banka Enpara kredi kartı kullanan kişilerden herhangi bir kredi kartı aidatı almadığı gibi aynı zamanda gerekli şartları karşılayan müşterilerine aidat vermektedir. Sunduğu farklı kampanyalar ve taksit imkanları da kredi kartını en avantajlı kartlar arasında yerleştirmektedir.

*Her ay 3 harcamanızı faizsiz ve ücretsiz olarak sonradan taksitlendirin!

Online yemek siparişlerinizde %20 indirim!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir