En Basit Kredi Veren 3 Banka - En Uygun Kredim

En Basit Kredi Veren 3 Banka

Bankalardan kredi almadan önce hangi banka bize daha kolay hizmet veriyor ve hangi banka bize daha basit kredi başvurusu imkanı sağlıyor bunlara bakmaktayız. Bankaların bir çok kredi politikaları vardır ve bu politikalara uygun da kredi başvurusu çeşitleri vardır. Sizde bankalardan kredi almadan önce hangi bankadan hızlı ve anında kredi alabilirsiniz bunun araştırmasını yapabilirsiniz. Bugün sizlere en basit kredi veren 3 banka hakkında bilgiler vereceğiz. Yaptığımız araştırmalar sonucunda en basit ve en çok tercih edilen bankaları bulduk. Bu bankalara kredi başvurusu yaparken daha hızlı ve kolay yapabilirsiniz.

Bankalardan aynı gün kredi almak istiyorsanız ihtiyaç kredilerine başvuru yapmanız gerekmektedir. Eğer aynı gün konut kredisi, taşıt kredisi ve ya ipotek karşılığı kredi almak isterseniz bu mümkün olmamaktadır. Bankalar her kredi çeşidine göre ayrı bir kredilendirme şekilleri oluşturmuştur. İhtiyaç kredileri aynı gün sonuç alınırken, konut kredileri bu durumda bir hafta bile sürebilmektedir. Çünkü yüksek miktarlı kredileriniz genel müdürlük yetkisinden geçeceği için ve onayı genel müdürlük vereceği için biraz uzun sürebilmektedir. Genel müdürlükler şubelere belli bir limit dahilinde yetki vermiştir. Her bankanın ve banka şubelerinin limitleri farklılık gösterebilir. Daha yoğun olan şubelerde limit 250 bin olabilirken fazla müşteri portföyü olmayan bir banka şubesinde limit 100 bin lira verilebilir. Eğer iyi şube yetkili bir banka arıyorsanız çok tercih edilen ve şehir merkezindeki bankalardan seçebilirsiniz. Şimdi sizlere en basit kredi veren 3 banka hakkında bilgiler vereceğiz.

En Kolay Kredi Veren Bankalar

İhtiyaç kredilerinde her banka diğer bankaya göre daha çok müşteri çekmek için devamlı kampanyalar yapmaktadır. Sizde eğer kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız bankaların kampanyalarını takip ederek size uygun olan kampanyayı seçebilirsiniz. Bankalar bu kampanyayı uygulatacağı müşterilere de ayrı kredi çeşitleri sunmaktadır. Örneğin kredi notu iyi olan biriyle kredi notu sınırda olan birisi aynı faiz oranından faydalanamaz. Kredi notu yüksek olan kişi daha düşük faiz oranlarıyla kredi almaktadır. Bunu her banka uygulamakta olup bazı bankalar kredi notu yüksek kişilere gelir belgesiz kredi imkanı bile sunmaktadır. Bu yüzden eğer basit, kolay ve anında kredi almak istiyorsanız size vereceğimiz bankalara başvuru yapabilirsiniz.

ING Bank İhtiyaç Kredisi

Basit kredi veren bankalardan bir tanesi ING Bank’tır. ING Bank  sunduğu cazip faiz oranları ve kolay başvuru kanallarıyla müşterilerine başvurdukları gibi kredi sonucunu da söylemektedir. www.ingbank.com.tr adresinden yapacağınız başvuru sonucunu başvurduğunuz internet sayfasında görebilirsiniz. Eğer onay alınan bir kredi başvurunuz varsa aynı dakika içersin de seçtiğiniz şubeye giderek kimliğinizle birlikte kredi alabilirsiniz. Kredi başvuru esnasında size şube seçtirecek olan ING Bank’ta bu şubenin yakınınızda bir şube olmasını istiyorsanız konum erişimine izin vermeniz gerekmektedir. Sizde ING Bank’tan basit bir şekilde ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Denizbank SMS Kredisi

Basit ve kolay kredi dediğimiz zaman aklımıza ilk önce gelen bankalardan bir tanesi de Denizbank’tır. 3280 SMS kredisi servisi ile anında kolay kredi başvuruları yapabilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj bölümünden Kredim yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik numaranızı yazıp 3280’e mesaj atmanız kredi başvurusu yapmanız anlamına gelir. Dakikalar içinde size geri dönüş yapılacak ve 55.000 TL’ye kadar kredi onayı alabileceksiniz. Krediniz onaylandığında en yakın Denizbank şubesine giderek sadece kimliğinizle onaylı tutarı belirterek kredi kullanabilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi

İnternet bankacılığı ve mobil bankacılıklarda artık bankaya gitmeden size kredi imkanı sunmaktadır. Sizde Akbank Direkt uygulamasını kullanıyorsanız 20.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz. Hiç bankaya gitmeden 7 gün 24 saat bu krediyi kullanabilir ve istediğiniz zaman hesabınıza atabilirsiniz. Diğer bankalara göre daha kolay ve basit olan bu yöntemle hızlı bir şekilde kredi kullanırsınız.

Yukarıda sizlere en basit kredi alabileceğiniz bankaları yazdık. Eğer bir bankadan internet bankacılığı kullanıyorsanız kredi başvurunuzu uygulamalar üzerinden yapabilirsiniz. Bu durumda bankaya gitmeden 5 dakikada nakit sıkıntınızı giderirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir