En Hesaplı Kredi Veren Banka Hangisi? - En Uygun Kredim

En Hesaplı Kredi Veren Banka Hangisi?

En Hesaplı Kredi Veren Banka Hangisi?

Günümüz şartlarında yapılacak birçok şey için yüklü miktarda nakit paranın var olması gerekiyor. Artan ihtiyaçlar, nakit para ihtiyacını da beraberinde getiriyor. Hâl böyle olunca bir yerlerden nakit para bulmak zorunda kalınıyor. Artık nakit para bulmak o kadar zor değil. En yakın şubeye giderek ya da internet veya kısa mesaj yoluyla kredi başvurusu yapmak çok kolay. Üstelik dakikalar içerisinde başvuru sonucunu öğrenmek mümkün.
Başvuru sonucunda bankaların sunacağı teklifler olacaktır. Ama önemli olan krediyi alacak kişinin ne kadar miktarda nakit para istemesidir. 48 aya kadar vade seçeneği sunan bankaların, vade uzunluğuna göre de faiz miktarı artar. Bu yüzden kredi alınacaksa en önemlisi, faiz konusunda en düşük faiz oranlı olarak kredi veren bankayı bulup, krediyi o bankadan almaktır.

Hangi Bankalar En Hesaplı Faiz Oranına Sahip Krediyi Verir?
Bu sorunun cevabı kredinin hangi ad üzerinden alınacağı ile birebir ilişki içerisindedir. Mesela ihtiyaç kredisindeki faiz oranları, konut kredisine göre farklı olabilir. Kredinin hangi adlarla alınacağına göre gruplamak daha mantıklı olacaktır.

En Hesaplı İhtiyaç Kredisini Veren Bankalar
İngbank
İhtiyaç kredisi baz alındığında uygun faizlerle kredi veren bu banka, müşterileri tarafından son zamanlarda en çok tercih edilen bankalardan biridir. Faiz oranı, %1.49 ile %1.55 arasındadır.
Denizbank
Diğer bir uygun faizle kredi veren bankadır. Faiz oranı, en düşük bankalardan biridir. %1.04 başlayan faiz oranlarına sahiptir.

[hesap_modul]

 

Konut kredisi için en hesaplı faiz ile kredi veren bankalar
Garanti Bankası
Garanti bankası, mortgage kredisi altında konut kredisi verir. Faiz oranı vadeye göre değişkenlik gösterir. %1.26 faiz oranından başlayarak kredi almak mümkün.
Vakıfbank
En zor şartlarla kredi veren banka olma özelliği taşıyan bu banka, %1.04 den başlayan faiz oranına sahiptir.

3 thoughts on “En Hesaplı Kredi Veren Banka Hangisi?

  1. merhaba suan en uygun krediyi devlet bankaları veriyor. özel bankalara gitmeyin
    en son halk bankası 1,26 ile veriyordu . tekrar söylüyorum en uygun kredi veren bankalar devlet bankaları

  2. konu faizleri yakın zamanda %1 in altına ineceğini söylendi. başbakan
    en uygun kredi veren bankalar devlet bankaları özel bankalara gitmeyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir