En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar - En Uygun Kredim

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Günlük hayatın her geçen gün daha pahalı hale gelmesiyle beraber insanlar birçok ihtiyacını kredi kartları üzerinden gerçekleştirmeye başlamıştır. Günümüzün en popüler ödeme yöntemleri arasında yer alan kredi kartları 18 yaşını geçmiş olan birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Kredi kartı almak isteyen kişiler en kolay kredi kartı veren bankalar arayışına girmektedir. Yazımızda sizlere ülkemizde hizmet veren bankalar arasından en kolay hangi bankadan kredi kartı alabileceğiniz noktasında bilgi vereceğiz.

Kolay Kredi Kartı Alabileceğiniz Bankalar

1-Akbank

Akbank’ın sunmuş olduğu Axess kredi kartı, ülkemizde en fazla kullanılan ve tercih edilen kredi kartları arasında yer almaktadır. Kredi kartının sahip oldu avantajlı kampanyalar sayesinde sizlere sunulan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Akbank’ın sunmuş olduğu bu kredi kartından faydalanmak isteyen kişiler Akbank’ın resmi internet sitesi üzerinden kredi kartına online başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığı takdirde banka kartınızı belirttiğiniz adrese gönderecektir. Akbank’ın kredi kartı bünyesinde birçok farklı özelliğin bir arada sunulduğunu söyleyebiliriz.

2-Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi Bankası da kolay kredi kartı veren bankaların arasında yer almaktadır. Özellikle Wordcard ile birçok kişinin ilk tercih ettiği banka konumuna gelmeyi başarmıştır. Wordcard’ın bu kadar fazla tercih edilmesinin sebebi ise; her yerde üye işyerine sahip olması ve müşterilere sunulan farklı kampanyalardır. Yapı Kredi’nin sunmuş olduğu bu kredi kartına sahip olmak isteyen kişiler başvuru işlemlerini Yapı Kredi internet bankacılığı, mobil bankacılık, müşteri hizmetleri ve resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilir.

3-Garanti Bankası

Garanti Bankası, ülkemizde en fazla müşterisi bulunan bankaların başında yer almaktadır. Bankanın yüz binlerce kredi kartı müşterisi olduğunu söyleyebiliriz. En fazla tercih edilen kredi kartı ise; Bonus kredi kartıdır. Bonus kredi kartı kullanıcılarına harcadıkça kazanma imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda kredi kartını kullanarak yaptığınız alışverişlerinizi taksitli bir şekilde yapma imkanına sahip olursunuz. Nakit avans ve puan kazanma özellikleri ise bankanın sunmuş olduğu özellikler arasında yer almaktadır. Bankanın resmi internet sitesi ve müşteri hizmetleri üzerinden başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

4-QNB Finansbank

QNB Finansbank birçok noktada müşterilerinin işlerini kolaylaştırmaya özen gösteren bankaların arasında yer almaktadır. Bankanın sunmuş olduğu kredi kartları arasında yer alan Cardfinans’a ise çok kolay bir şekilde sahip olma imkanınız bulunmaktadır. Bu kredi kartını kullanarak üye olan birçok işyerinde taksitli şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda taksitli nakit avans imkanı sayesinde acil nakit ihtiyaçlarınız olduğu zaman taksitli şekilde bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Finansbank üzerinden kredi kartı başvurusu yapacağınız bankanın internet sitesi üzerinden bu başvuru işleminizi gerçekleştirebileceğiniz gibi bankanın müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 0 900 numarası üzerinden de başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Alabilmek İçin Kredi Notu Kaç Olmalı?

Bankadan yapacağınız işlemleriniz sırasında kredi notunuz çok büyük bir öneme sahiptir. Kredi başvuruları sırasında özellikle dikkat edilen kredi notuna kredi kartı başvurusu yapacağınız evrede de dikkat edilmektedir. Yalnız kredi kartı için bankaların talep ettiği kredi notu krediler için talep edilen kredi notuna göre daha düşüktür. Kredi alma evresinde sahip olmanız gereken minimum kredi notunuz 1300 seviyesindeyken kredi kartı alabilmek için bazı bankalar 1100 hatta 900 seviyelerine kadar düşebilmektedir. Fakat kredi notunuz ne kadar düşük ise bankalardan alabileceğiniz kredi kartı limiti de o kadar düşük olacaktır. Eğer önceki yıllarda kullandığınız kredi kartlarınızda veya kredilerinizde ödemelerinizi düzenli bir şekilde yaptıysanız rahat bir şekilde kredi kartı alma imkanına sahip olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir