Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? - En Uygun Kredim

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara herhangi bir aidat almadığı için son dönemde oldukça popüler olan bankacılık uygulamalarından biridir. QNB Finansbank’a bağlı olarak faaliyet gösterdiği için Finansbank’ın web sitesine girdikten sonra Enpara bölümü üzerinden gerekli bilgilere erişebilirsiniz. Zaten Enpara. com’u kullanıyorsanız, web sitesi ya da mobil uygulama üzerinden kısa sürede başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Eğer Enpara müşterisi değilseniz başvurunuzu site üzerinden 4 aşamalı formu doldurarak tamamlayabilirsiniz. Enpara yetkilileri sizi adresinizde ziyaret ederek başvurunuzun gerekliliklerini yerine getirmektedir.

Enpara Kredi Kartı Ne Kadar Sürede Çıkıyor?


Belirtildiği üzere, eğer zaten Enpara.com müşterisi iseniz, işlemleriniz kısa sürede tamamlanmakta ve olumlu şekilde kart başvurunuz sonuçlanmaktadır. Müşteri olmayanlar ise, kimlik ve iletişim bilgileri, diğer kişisel bilgiler ve adres bilgilerini ileterek başvuru aşamasını tamamlamış oluyorlar. Başvuru sonuçları ekstrem bir durum olmadığı sürece genellikle olumlu yönde sonuçlanmaktadır. Başvurunun niteliğine göre değişmekle beraber 1 gün içerisinde ya da en geç 1 hafta içerisinde sonuçlandığını söylemek mümkün. Başvurunuz olumsuz sonuçlanırsa, yeniden başvuruda bulunabiliyorsunuz.

Enpara Kredi Kartının Özellikleri Nelerdir?


Sözleşmelerine göre, Enpara müşterisi olduğunuz tüm süre boyunca sizden herhangi bir aidat alınmamaktadır. CardFinans’tan farklı olduğu için aynı kampanyalardan yararlanamıyorsunuz fakat Finansbank’ın geçerli olduğu her üye iş yerinde taksitli alışveriş yapabiliyorsunuz. Yalnızca iş sahibi ya da sabit geliri olanlar değil, öğrenciler de belgelerini vermeleri durumunda kredi kartından yararlanabiliyor. İnternet alışverişleri için de güvenlik açısından belli bir kullanım limiti belirleyip bunun üzerinden alışverişinizi yapabiliyorsunuz. Temassız  özelliği de bulunmaktadır. Banka işlemleriniz için dilerseniz Finansbank’ın ATM’lerini kullanabiliyorsunuz. Yanı sıra, bazı kredi kartlarında olduğu gibi Enpara kredi kartı için ek kart çıkarmanız mümkün değil.  Masterpass ya da BKM Express’e de kartınızı tanımlatabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir