Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2019 - En Uygun Kredim

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2019

EV HANIMLARINA KREDİ VEREN BANKALAR 2019

Günümüzde ihtiyaç veya istek halinde bankalardan kredi almak kolaylaşmıştır. Öyle ki bankalar artık yediden yetmişe , mesleklere bakılmaksızın bazı şartlar doğrultusunda kredi verme işlemlerini başlatmaktadır. Bankaların kredi verdiği kategoriden birisi de ev hanımlarıdır. Ev hanımları belki evde bakım maaşı 2019 yılında  bir gelire sahip olsa da herhangi bir gelire sahip olmayan binlerce ev hanımı vardır. Çalışan ev hanımı veya kadın kısmının ise kadınlar için 3600 günden emeklilik mevzuları için de çalışan bankalar mevcuttur ki bu apayrı bir konudur. Ev hanımlarına kredi veren bankalar 2019 yılında ne gibi işlemler veya şartlar gerektirdiğini belirtmekte yarar vardır.

Kredi Kolaylığı

Teknolojinin kendisini her alanda gösterdiği bilinen bir şeydir. Tabi ki bu alana da el atan teknoloji , bankalara ve bankanın müşterilerine online kart başvurusu sistemi olarak yardımcı olmaktadır. Evet , eğer ev hanımıysanız ve paraya  ihtiyacınız varsa , yahut kredi çekme gibi bir düşünceniz ,isteğiniz varsa online kart başvurusu yaparak ,başvurunun onaylanmasının hemen ardından kart teslimini evinizden ya da bulunduğunuz adresten almanız mümkündür.

Bankalar sigortasız olup hiçbir gelire sahip olmayanlar için de fırsatlar sunmaktadır.

Kredi Kartı Değerlendirilmesi

Bankalar başvuru yapan müşterilerine kredi kartını kesinkes vermeden önce şöyle bir değerlendirme yapmaktadır.

  • Kredi notu araştırılır
  • Geçmiş ödemeler araştırılır
  • Kredi sicil bilgisi araştırılır

Böylelikle kredi notu kötü durumda olanlara kart başvurusu reddedilmektedir ve kart gönderilmemektedir. Bu yüzden kredi almak isteyen müşterilere , kredi notunuz düşük veya kötü ise yükseltmek için elinizden geleni yapın şeklinde bir tavsiye bırakmak mümkündür.

Ev hanımları ,çalışan eşi üzerinden de kart alabilmektedir. Fakat bunu yapabilmek için ev hanımının eşinin de en az bir kredi kartı sahibi olması gerekmektedir.

İşte O Bankalar

2018 yılında olup gelir sahibi olmayan ve sigortası bulunmayan kişilere dahil kredi kartının verilebileceği belirtilmektedir. Ev hanımlarına kredi veren bankalar 2019 yılı içerisinde sıralayacak olursak şöyledir:

  • Garanti Bankası
  • Şekerbank
  • Odeabank
  • QNB Finansbank
  • Akbank

İşte bu bankalar ev hanımlarına kredi veren bankalar olarak geçmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir