Yatırım Hesabı Nedir?

Yatırım Hesabı Nedir?
27 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 321 kez okundu.

Yatırım Hesabı Nedir?
Günümüz koşullarında yatırım yapılabilecek birçok alan mevcuttur. Ancak güvenilir oluşu ve kurumsal bir muhatap bulabilme imkanı sağlaması yönüyle bankalar yatırım için en çok tercih edilen yatırım kuruluşlarıdır. Birikimlerinizi daha değerli kılmak için eğer sizler de bankayı tercih ediyorsanız adınıza bir yatırım hesabı açmanız gerekecektir. Yatırım hesabı, bankaların müşterilerine sunduğu Altın, Viop, Eurobond, Hisse senedi, Devlet tahvilleri, Hazine bonosu, Özel sektör tahvilleri, Borsa yatırım fonu, Bono, Trade Online, Anapara koruma amaçlı fonlar gibi bazı yatırım olanaklarından faydalanmanızı mümkün kılmak için bankanızdan açmanız gereken bir hesap türüdür.

Eğer sizler de paranızı güvenilir, güler yüzlü ve işinin uzmanı kişileri bünyesinde barındıran Finansbank’a yatırmak istiyorsanız öncelikle size en yakın Finansbank banka şubesine gidip talebinizi iletmeniz gerekecektir. Finansbank’ta yatırım hesabı açmak oldukça kolay ve kısa süren bir işlemdir. Ancak yatırım hesabı açmak için gerekli olan evrakları 0850 222 83 88 numaradan ya da https://www.qnbfinansbank.com/ adresinden öğrenmeyi ihmal etmemeniz gerekmektedir. Ayrıca şubede yatırım hesabı açma işlemlerinizi yaparken yatırım yapılabilecek alanlar hakkında bilgi almanız da mümkün olacaktır.

Finansbank, alanında uzman, güler yüzlü personeli ile sizlerin belirlediğiniz yatırım unsurlarının yanı sıra size uygun olabilecek yatırım aracını da araştırır, yatırımlarınızın gelişim seyrini sizin için takip eder, değişen piyasa şartlarına göre yatırım hesabınızı tekrar değerlendirmeniz konusunda sizlere gerekli desteği sunar.
Yatırım işlemleriniz ile ilgili 0850 222 83 88 no’lu “Yatırım Destek Hattı” hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ayrıca https://www.qnbfinansbank.com/ internet sitesinden Mevduat ürünleri, Yatırım ürünleri, Hesaplama Araçları, Mevduat faiz oranları, Fon fiyatları, Kur bilgileri hakkında bilgi almanız mümkün olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git