İşsizlere Kredi Veren Bankalar - En Uygun Kredim

İşsizlere Kredi Veren Bankalar

   Bankaların kredi ürünleri başvuru evraklarının arasında gelir belgesinin bulunması, akıllara işsizlere kredi veren bankalar var mıdır sorusunu getirmektedir. Kar amaçlı kuruluşlar olan bankalar, kullanıma sundukları hizmetlerin geri ödemelerinin karşılanmasını garanti altına almak isterler. Bu nedenle kredi başvurularının gerekli evrakları arasında gelir belgesi yer almakta, onaylı gelir belgesi ile ispatlayamadığınız gelirlerinizi dikkate almamaktadır. Herhangi bir işte çalışmayan kişiler için kredi başvurularında onay alabilmeleri için başvuru için maaş bordrosuz kredi veren bankalar arasından kredi başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Başvurunuzun olumsuz sonuçlanması durumunda Banka Dışında Kredi Veren Finans Şirketleri sayesinde ihtiyacınızı karşılamanız mümkün olabilir.

ING Bank internet sitesi üzerinden TC Kimlik numarası, doğum tarihi ve cep telefonu numarası ile başvurulan kredilere anında onay çıkmaktadır.

  • 5.000 TL ve üzeri kredi talepleriniz için yüzde 1,64
  • 5.000 TL altındaki kredi talepleriniz için yüzde 2,19

Faiz oranları ile ING Bank’tan gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Denizbank Hoş Geldin Kredisi

Daha önceden Denizbank’tan ihtiyaç kredisi kullanmamış kişilere yönelik olarak hazırlanan Denizbank Hoş Geldin Kredisi ile sadece nüfus cüzdanınız ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Dilerseniz Denizbank internet sitesi üzerinden başvuruda bulunarak anında onay alabileceğiniz kredi için;

  • 48 aya varan vade,
  • Yüzde 1,73’ten başlayan faiz oranları,
  • 55.000 TL’ye kadar kefilsiz

Kullanım hakkı elde edebilirsiniz.

İş Bankası Anında Kredi

İş Bankası şubelerine gitmeden İşCep uygulaması üzerinden 30.000 TL’ye kadar gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunulabilmektedir. Başvuru için zaman sınırlaması bulunmayan Anında Kredi ile 48 ay vadeli olarak kredinizi taksitlendirebilirsiniz. Anında Kredi faiz oranları Vade sayısı ve kredi tutarına göre yüzde 1,85 ile yüzde 1,92 faiz oranları ile kullanıma sunulmaktadır.

TEB Pratik İhtiyaç Kredisi

İşsizlere kredi veren bankalar arasında yer alan TEB, Pratik İhtiyaç Kredisi ile sadece nüfus cüzdanı ile ihtiyaç kredisi kullandırmaktadır. Azami faiz oranı yüzde 2,20 olan Pratik İhtiyaç Kredisi 48 ay vade fırsatına sahip olabilirsiniz. Pratik İhtiyaç Kredisine başvuruda bulunmak için TEB müşterisi olmanız gerekmez. 4466’ya kısa mesaj ile başvurarak maksimum 12.500 TL tutarında kredi kullanabilirsiniz.

Enpara.com İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank tarafından kurulan Enpara.com, şubesiz olması açısıyla online olarak hizmet vermektedir. 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvuruları için gelir belgesiz olarak yapılan başvuruları kabul etmektedir. Başvuru yapabilmek için Enpara.com üyesi olmanız yeterli olmaktadır.

Akbank Direkt Kredi

Akbank Direkt Kredi ile 48 ay vadeli olarak gelir belgesiz kredi kullanabilirsiniz. Akbank internet sitesi ve uygulaması ile başvuracağınız krediler için yüzde 2,14 faiz oranı uygulanmaktadır. Başvuru onaylanması ile krediniz Akbank hesabınıza aktarılacaktır.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurularında gelir belgesi talep etmemektedir. Başvuruları;

  • Nüfus cüzdanı ile QNB Finansbank şubelerinden,
  • TC Kimlik ve telefon numarası ile QNB Finansbank internet sitesinden,
  • QNB Finansbank mobil bankacılık hizmetinden

Gerçekleştirebilirsiniz. Kredi faiz oranları, müşter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir