Kredi Kartını Yurtdışı Alışverişe Açtırma - En Uygun Kredim

Kredi Kartını Yurtdışı Alışverişe Açtırma

Kredi Kartını Yurtdışı Alışverişe Açtırma

Gelişen teknoloji ile günümüzde internetten alışveriş yapmak kaçınılmaz bir hal almaya başladı. Yavaş yavaş gelişen bu durum yurtdışı alışverişini de beraberinde getiriyor. Kullandığınız banka ile görüşüp kartınızın online yurtdışı alışveriş işlemini aktif hale getirmemişseniz yurtdışından alışveriş işleminizi gerçekleştiremiyorsunuz. Kredi kartınızı yurtdışı alışverişe açtırmak istiyorsanız yapmanız gereken işlemler oldukça basit!
Kredi Kartı Online Ödemeyi Aktif Hale Getirme Aşamaları
Kredi kartınızın yurtdışı ödemelerini aktif hale getirmek istiyorsanız kartınıza onay vermeniz gerekiyor. Onay işlemini internet bankacılığı aracılığı ile yapabileceğiniz gibi dilerseniz kısa mesaj işlemiyle de gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey kartınızla telefonuz numaranızı eşleştirmek. Daha sonra gerekli kısa mesajı yollayıp kartınızın online yurtdışı ödemesini açtırabilirsiniz.
Bonus Kart Yurtdışı Alışverişe Açtırma Aşamaları
Garanti Bankası Bonus Kart kullanıcısıysanız cep telefonunuzdan ONAY KARTNUMARASISON6HANE şeklinden tuşlayarak 3340’a kısa mesajınızı iletin. Eğer kısa mesaj işlemi ile yurtdışı ödemenizi açtırmada başarısız olmuşsanız 444 0 333 numarasını tuşlayarak bankanız ile iletişime geçebilir ve müşteri temsilcinizle sorununuzu çözebilirsiniz.
Axess Kart Yurtdışı Alışveriş Açtırma Adımları
Akbank Axess kart kullanıcısıysanız telefonunuzun kısa mesaj bölümünden INTERNET yazıp 8885’e gönderin, yurtdışı ödemeleriniz aktif hale gelsin. Kısa mesaj işlemi ile işleminizi gerçekleştiremezseniz 444 25 25’i tuşlayarak müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.
Worlcard Kredi Kartının Yurtdışı Alışverişine Açma Yolları
Yapı Kredi bankası Worldcard kredi kartı kullanıcısıysanız cep telefonunuzdan kısa mesaj olarak AÇIK yazıp 4944’e gönderin, en kısa sürede kart yapılandırmanız onaylanacaktır. Mobil cihazınız üzerinden gerçekleştirdiğiniz işlemde başarısız olursanız 444 0 444 ile iletişime geçerek müşteri temsilcinize ulaşabilirsiniz.
Mobil Uygulama İle Yurtdışı Alışverişini Aktif Etme
Kartını aldığınız bankanın mobil uygulamasına erişim sağlayarak yurtdışı alışverişlerinizi aktif hale getirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken mobil uygulama üzerinden kartınıza erişmek ve filtreler kısmından yurtdışı alışverişi tikini aktif hale getirmeniz gerekiyor. Bu işlemden sonra yurtdışı alışverişinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir