İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır
2 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 269 kez okundu.

?

İŞ Bankası, ülkemizde yer alan en seçkin bankaların arasında yer almaktadır. Bankanın sunduğu ürün ve hizmetler kapsamında çok özel imkanlar sunulduğunu görebiliyoruz. İş Bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Sorusu ise bankadan kredi kartı almak isteyen kişilerin en fazla merak ettiği sorular arasındadır. İş Bankası, müşterilerine farklı kredi kartları sunma noktasında ve bütün ihtiyaçlarını giderme evresinde çok özel bir bankadır. Yazımızda sizlere İş Bankası’nın sunmuş olduğu kredi kartları ve bu kredi kartlarına nasıl başvuru yapacağınız hakkında bilgi vereceğiz.

İş Bankası Kredi Kartı Çeşitleri

İş Bankası sunduğu kredi kartlarında bütün müşterilerini düşünerek kredi kartı sunmaya özen göstermektedir. Banka müşterilerine bir hizmet sunacağı evrede ilk olarak neye ihtiyaç duyduğuna dikkat eder. İş Bankası kredi kartı çeşitleri şu şekildedir:

-Privia Kredi Kartı: Bu kredi kartı bankanın özel müşterilerine çıkarmış olduğu bir kredi kartıdır. Kart, kullanıcıların sadece bankadan hizmet aldığı sırada değil aynı zamanda hayatın her alanında ayrıcalıklı olduğunu göstermektedir. Kredi kartı sizlere gittiğiniz her alanda sunulan imkanlardan faydalanmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda Maximum dünyasının bütün fırsatlarına sahip olursunuz.

-Maximiles Kredi Kartı: Sık seyahat eden bir yapıya sahipsiniz kullandığınız kredi kartınızda bu noktada sizlere beklediğiniz imkanları sunması gerekmektedir. Maximiles kredi kartı sizlere seyahatleriniz sırasında sunmuş olduğu özel indirimleri sayesinde ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Maximiles, Maximiles Select ve MercedesCard ile İş Bankası’nın sunmuş olduğu avantajlı dünyadan faydalanabilirsiniz.

-Maximum Kart: İş Bankası kredi kartı denildiği zaman akıllara ilk olarak Maximum kredi kartları gelmektedir. İş Bankası Maximum Kredi kartları arasında 8 kredi kartı çıkmaktadır. Maximum TEMA Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Platinum Kart, Maximum Gold Kart, Maximum Premier Kart ve Maximum Kart şeklindedir.

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası’nın sizler için sunmuş olduğu bu kredi kartları arasından size en uygun olan kredi kartını seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz. İş Bankası kredi kartı başvurusu yapacak olan kişiler eğer bankanın müşterisiyse internet bankacılığı veya mobil bankacılık üzerinden Başvurular menüsünden gerçekleştirebilirler. Ek olarak başvurularınızı İş Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden ve şubesi üzerinden yapma imkanınızda vardır. Kredi kartı başvurularınız onaylandığı takdirde belirttiğiniz teslimat adresine kısa süre içerisinde gönderilecektir. Başvuru işlemlerinizi yaparken banka gerektiği takdirde sizden ek belge talebinde bulunabilmektedir.

 

Nasıl Yapılır?

Yapı ve Kredi Bankası, sunduğu ürünleri ile dikkat çeken bankaların arasında yer almaktadır. Bankadan özellikle kredi kartı kullanan kişiler farklı kart seçenekleri olduğu için kullandıkları kartlardan genel anlamda memnunlar. Yapı ve Kredi Bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Sorusu ise bankadan kredi kartı kullanmak isteyen kişiler tarafından merak edilmektedir.

Yapı ve Kredi Bankası Kredi Kartı Çeşitleri

Yapı ve Kredi Bankası kredi kartı çeşitleri şu şekildedir:

-Yapı Kredi World: Yapı Kredi’nin en fazla kullanılan kredi kartı çeşitleri arasında World kredi kartı yer almaktadır. Kredi kartının taksitli alışveriş sunması ve Worldpuan vermesi ile dikkat çekmektedir. Kredi kartının World klasik, World Gold ve World Platinum gibi farklı türleri vardır.

-Yapı Kredi Adios: Yapı ve Kredi Bankası’nın çok sık seyahat eden müşterileri için sunmuş olduğu Adios kredi kartı, bütün seyahat harcamalarınızda sizlere araç kiralama ve uçak bileti alırken kullanabileceğiniz puanlar vermektedir. Kredi kartının bir de Adios Premium türü yer almaktadır.

-Yapı Kredi Crystal: Yapı Kredi Bankası, Crystal kartı en özel müşterileri için tasarlamıştır. Kart sizlere alışverişleriniz sırasında taksit imkanları sunduğu gibi aynı zamanda farklı imkanları da sunmaktadır. Alışverişlerinizde sizlere puan imkanı da sunulmaktadır.

-Yapı Kredi Play: Yapı Kredi’nin gençler için tasarlamış olduğu Play kredi kartı, hem taksitli alışveriş seçeneği ile hem de sunduğu indirim fırsatlarıyla çok kullanışlı bir kredi kartıdır. Özellikle öğrenciler için çok avantajlı bir kredi kartı olduğunu söyleyebiliriz.

-Yapı Kredi Opet: Özellikle sürekli benzin ve mazot alan kişilerin tercih etmiş olduğu Yapı Kredi Opet kart Opet ile anlaşmalıdır. Opet istasyonlarında yapacağınız mazot alımlarında sizlere uygun imkanlar sunulmaktadır.

Yapı ve Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Yapı ve Kredi Bankası’ndan kredi kartı kullanmak isteyen kişiler başvurularını farklı kanallar üzerinden gerçekleştirebilirler. Başvuru işlemlerinizi Yapı Kredi Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden yapılabildiği gibi aynı zamanda Yapı ve Kredi Bankası şubeleri üzerinden de kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Eğer bankanın müşterisiyseniz internet bankacılığı ve mobil şube üzerinden giriş işlemlerinizi yaparak sonucunu öğrenebilirler. Bankadan yaptığınız kredi kartı başvurularınızın sonucu sizlere SMS ile bildirilir. Aynı zamanda banka ek bilgi veya belge gerekmesi durumunda sizden bu bilgi ve belgeleri talep edebilmektedir. Yapı ve Kredi Bankası bu evrede ülkemizde en önde gelen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git