Şekerbank ve Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Şekerbank ve Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır
5 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 274 kez okundu.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank her geçen gün sunduğu hizmetleri geliştirmeye özen gösteren bankaların arasında yer almaktadır. Bankanın sunmuş olduğu hizmetlerine baktığımız zaman özellikle krediler ve kredi kartları noktasında çok gelişmiş bir tabanının olduğunu görebiliyoruz. Bankanın sunmuş olduğu kredi kartlarından kullanmak isteyen kişiler, Denizbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Sorusunu sıklıkla sormaktadır. Yazımızda sizlere bu sorunun cevabını vereceğiz.

Denizbank Kredi Kartı Seçenekleri

Denizbank’ın çok geniş bir kredi kartı seçeneği olduğunu görebiliyoruz. Denizbank üzerinden kredi kartı kullanmak isteyen kişiler kendilerine sunulan bu seçenekleri değerlendirmeye alarak kullanabilmektedir. Denizbank kredi kartı seçenekleri ise şu şekildedir:

-Deniz Bonus: Denizbank’ın Bonus altyapısını kullanarak sunmuş olduğu bir kredi kartı olan Deniz Bonus, kullanıcılarına 200 TL bonus kazanma imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda birçok noktada taksit yaptırabildiği gibi bankanın sunmuş olduğu çeşitli indirimlerden de faydalanmanızı sağlayacaktır.

-Denizbank Taraftar Kartları: Denizbank bu noktada sadece 4 büyükleri değil neredeyse bütün takımların taraftarlarını düşünmektedir ve onlara özel kredi kartı çıkarmıştır. Takımının kredi kartını kullanmak isteyen kişilere bu noktada Denizbank yardımcı olmaktadır.

-Emekli Bonus Kredi Kartı: Denizbank emekli olan müşterilerini de düşünüyor ve emekli olan müşterilerine özel Emekli Bonus kredi kartını sunmaktadır. Kredi kartı Bonus özelliklerinin hepsine sahip olduğu gibi birbirinden farklı indirim kampanyalarıyla da emeklilerin hayatlarını kolaylaştırmaktadır.

Afili Bonus: Denizbank’ın Bonus altyapısını kullanarak sunmuş olduğu kredi kartları arasında yer alan Afili bonus, Pazar kahvaltılarında %30’a varan indirim sağlamaktadır. Kredi kartında farklı bonus imkanlarının olduğunu görebilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Yapma

Denizbank kredi kartı başvurusu yapma evresinde de müşterilerine olabildiğince yardımcı olmaktadır. Denizbank üzerinden size sunulmuş olan bir kredi kartına başvuru yapacağınız esnada bankanın resmi internet sitesine girdikten sonra Kartlar bölümünden başvuru yapacağınız kredi kartlarını görebilirsiniz. Burada kredi kartlarının hemen altında yer alan Hemen Başvur seçeneğine tıklayarak başvuru yapmak istediğiniz kredi kartını seçerek karşınıza çıkan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Bu başvuru formunda sizden talep edilen bütün bilgileri doğru bir şekilde doldurarak başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Yaptığınız başvuru işlemleriniz kapsamında eğer başvurunuz onaylanırsa kartınız belirttiğiniz teslimat adresine çok kısa sürede teslim edilecektir. Denizbank müşterisi olan kişiler başvuru işlemlerini Denizbank’ın internet bankacılığı üzerinden de gerçekleştirebilirler. Ek olarak size yakın olan Denizbank şubesi üzerinden veya Denizbank’ın müşteri hizmetleri üzerinden de başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru sonucunuz çok kısa bir süre içerisinde sizlere SMS ile bildirilecektir.

 

 

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şekerbank özellikle son yıllarda yaptığı çalışmalar sayesinde ön plana çıkmayı başarmış olan bankalar arasındadır. Bankanın sunduğu ürünler arasından en fazla kullanılan ürünün kredi kartları olduğunu görebiliyoruz. Şekerbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Sorusu bankadan kredi kartı kullanmak için başvuru yapacak olan kişiler tarafından merak edilmektedir. Şekerbank kredi kartı kapsamında özellikle sunmuş olduğu kampanyalarla dikkat çekmektedir.

Şekerbank Kredi Kartı Özellikleri

Şeker Bank, kredi kartı sunduğu sırada Bonus altyapısını kullanarak sunmaktadır. Şeker Bank’ın sunmuş olduğu bu kredi kartlarında Visa Master üyesi olan her yerden alışveriş yapma imkanına sahip olursunuz. Şeker Bonus Card, sizlere alışverişleriniz sırasında nakit avans, taksitli avans ve taksitli nakit avans imkanlarını bir arada sunmaktadır. Aynı zamanda kredi kartını kazandırmış olduğu bonuslar bedava alışveriş imkanını da sağlamıştır. Bu kredi kartı ülkemizde 150 binin üzerinde noktada bonus kazandırılabilmektedir. Şekerbank’ın müşteri kitlesinin büyük bir bölümünü esnaf, KOBİ, çiftçi, işçi, çalışan ve memur oluşturmaktadır.

Şeker Bank’ın sunmuş olduğu Bonus card özellikleri arasında yaptığınız alışverişlere kadar %20’lere bonus vermektedir. İstediğiniz zaman bu bonuslardan bedava harcama yapabilirsiniz. Aynı zamanda birçok farklı sektörde ve işyerinde taksit yaptırma imkanına sahiptir. Ek olarak banka Şeker Bonus kullanmaya başlayan müşterilerine 15 TL değerinde bonusu armağan etmektedir. Kartınızı kullanarak düzenli ödeme talimatı verme hakkına sahip olursunuz. Ek olarak fatura ödeme işlemlerinizi ve hattınıza TL yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu

Şekerbank üzerinden yapacağınız kredi kartı başvurularınız sırasında banka sizlere farklı yollar takip etme imkanı sunmaktadır. Bankadan kredi kartı başvurusu yapmak isteyen kişilerin tercih edebilecekleri iki farklı yöntem vardır. Bunlardan birisi; bankanın en yakın şubesi üzerinden başvuru yapmaktır. Bankanın size yakın olan şubesi üzerinden başvuru işlemlerinizi gerçekleştireceğiniz evrede size en uygun olan kredi kartını seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu evrede bankanın müşteri temsilcisi sizlere bilgi sahibi olmanız gereken konular hakkında gerekli ola bilgileri verecektir. Şekerbank müşteri temsilcisi üzerinden kart başvurunuzu yaptığınız sırada sizden talep edilen belgeler hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şekerbank kredi kartı başvurusu sırasında tercih edebileceğiniz bir diğer nokta ise Şekerbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek kredi kartı başvurusu yapmanızdır. 0850 222 78 78 numarası üzerinden bankanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek başvuru yapmak istediğiniz kredi kartına başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şekerbank kısa süre içerisinde başvurunuzu kabul ederek bu noktada sizlere geri dönüş yapacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git