Mediamarkt Taksitli Telefon Kredisi Nasıl Alınır? - En Uygun Kredim

Mediamarkt Taksitli Telefon Kredisi Nasıl Alınır?

Mediamarkt Taksitli Telefon Kredisi Nasıl Alınır?

Bilindiği gibi kredi kartına taksitli cep telefonu dönemi sona erdiği için, artık alternatif çözümler üretilmeye başlandı. Ülkemizdeki cep telefonu çılgınlığı ve cep telefonu alışkanlığı ile artık kişilerin elinden telefon eksik olmuyor. Sosyal medya ve diğer unsurlar için sık sık kullandığımız cep telefonlarını yenilemek isteyenler için Mediamarkt ve Denizbank arasında yapılan anlaşma ile taksitli cep telefonu dönemi başlıyor. Taksitle telefon almak isteyen kişiler için telefon kampanyası sınırlı süre için yapılmış.

Mediamarkt Telefon Kredisi ve Denizbank Telefon Kredisi

Denizbank ile yapılan anlaşma gereği, bireyler artık cep telefonu fiyatı ne olursa olsun kredi başvurusu yapıp, telefon kredisi alabilecekler. İhtiyaç kredisi adı altında sunulan bu kampanya ile, 36 aya kadar vade imkanı da veriliyor. Cep telefonu kredisi almak isteyenlerin doğrudan https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/webden-kredi-basvuru-mediamarkt.aspx bu linke giderek, başvuru yapabilirler. Başvuru sonrası Denizbank tarafından size kredi sonucunuz SMS ile bildirilecek.

Denizbank Cep Telefonu Kredisi Başvurusu

Denizbank internet sitesi üzerinden yapılacak başvurular ile, kredi sonucunuz doğrudan size iletilecek. Tabi bu başvurunun ön onay sürecinden geçtiğini bildirelim. Ön onay süreci demek başvuru sonrası bankanın sizin için kredi notu sorgulaması yapacak ve kredi risk raporunuz incelenecek. Kredi risk raporuna göre kredi notu yüksek olanlar onay alabilecekken, kredi notu düşük olanlar bu kredi imkanından faydalanamayacaklar. Kredi onayı alan kişiler ise, Mediamarkt mağazalarından birine giderek, istedikleri telefonu kendi paralarıyla almaları gerekecek. Cebinizden nakit aldığınız cep telefonu faturasını Denizbank şubelerinden birine götürdüğünüz taktirde, fatura bedeli tarafınıza geri ödenecek. Tabi ödeme esnasında banka ile bir sözleşme yapılacak ve ödeme planı oluşturulacak. Ayrıca bu kredi başvurusu için illaki internet sitesini kullanmanıza gerek yok. Denizbank müşteri hizmetlerini arayarakta başvuruda bulunabilirsiniz.

Denizbank Telefon Kredisi Şartları

Bu hizmet türünden faydalanmak isteyenler için bazı şartlar mevcut. Bunlar ;

– 18 yaşından büyük olmak.

– Kredi notunun en az 1400 ve üzeri olması.

– Banka sicilinin temiz olması.

– Gecikmiş banka borçlarının olmaması.

– İcralık vergi borçlarının olmaması.

– Düzenli gelir ve sigortalı çalışmak.

Bu şartları tamamlayan kişiler bu kredi hizmetinden yararlanabilecek. Telefon kredisi için kredi notu yetersiz olan vatandaşlar, alternatif olarak kefil yöntemiyle de bu işi halledebilirler. Çalışan sabit geliri olan bir yakınınız, telefon kredisi çekebilmeniz için size kefil olabilir. Yine bu sayede kolayca bu imkandan faydalanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir