QNB Finansbank EFT Saatleri 2018 - En Uygun Kredim

QNB Finansbank EFT Saatleri 2018

İlk olarak eft nedir? ondan bahselim. Eft, farklı bankalararası yapılan para transfer işlemidir. A bankasından B bankasına yapılacak para transfer işlemlerine EFT adı verilir.

QNB Finansbank müşterilerinin çokça kullanmış olduğu hizmetlerden olan EFT işlemleri, günün belli zaman dilimleri içinde gerçekleşir. Şubeye giderek, zaman kaybetmek istemeyen müşteriler, internet veya mobil bankacılık hizmetlerini kullanarak, kolayca QNB Finansbank eft işlemini gerçekleştirebilirler. QNB Finansbank EFT saatleri mesai süreleri içinde yapılacak işlemleri kapsar. Örneğin mesai saatleri içinde yapacağınız eft yani farklı bankalararası para gönderip, alma işlemleri çok hızlı süreler içinde gerçekleşmektedir. 2018 QNB Finansbank EFT saatleri 09.00 ile 17.00 arasında yapılmaktadır. Finansbank üzerinden yapılacak EFT işlemleri genel olarak 5 dakika içinde gerçekleşmiş olur. Şubelere gitmenize gerek kalmadan, dijital bankacılık platformları üzerinden yapabileceğiniz bu işlem için, girilen iban numarası ve hesap bilgileri banka tarafından kontrol edilir ve ardından işlem sürecine girer. İşlem sürecinin ardından kısa bir tekrar kontrol sonrası EFT işlemi karşı bankaya gönderilir.

Finansbank mesai saatleri dışında yapacağınız EFT işlemleri bir ertesi günün mesai açılışında gerçekleşir. Ayrıca Cuma günleri mesai saatleri dışında yapılan EFT işlemleri, Pazartesi günü mesai açıldıktan sonra yansır. Yine yapmış olduğunuz EFT işlemlerinde yanlış iban numarası veya hesap numarası girilmesi durumunda hemen bankanızın müşteri hizmetlerini arayarak (Finansbank Müşteri Hizmetleri Numarası:0850 222 0900) durumu iletin. Eğer EFT işlemi karşı tarafa gitmemiş ise buna siz internet bankacılığından hemen müdahale edebilirsiniz. Para transferi gerçekleşmişse durumu bankanın müşteri hizmetlerine bildirin. Bu sayede banka işlem notu alarak, karşı banka ile iletişime geçerek yapılan yanlışlığı düzeltecek ve paranızı size iade edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir