QNB FinansBank Karekod İle Para Çekme - En Uygun Kredim

QNB FinansBank Karekod İle Para Çekme

QNB Finans Bank Karekod İle Para Çekme

 

Finans banka bağlı olarak çalışan Enpara.com bankacılığı müşterilerine kolaylık sağlamak adına artık hesap kartlarının yanında olunmasına ihtiyaç duyulmadan para çekebilme imkânını sağlamaktadır.Enpara.com müşterileri mobile indirecekleri Karekot uygulaması ile hızlı ve sorunsuz şekilde finans bank atmalarından kartsız para çekme imkânına sahip olacaklardır.Herhangi bir işlem ücreti kesintisi olmadan ve herhangi bir limit olmaksızın normal kartlı para çekme işlemi gibi uygulama kullanılarak para çekimi yapılabilecektir.

 

Enpara.com Şubesine Giriş

 

Uygulama mobil e indirildikten sonra karşınıza çıkacak ekranda uygulamanın nasıl kullanılacağı hakkında bilgi verilecektir. Öncelikli olarak oradaki bilgilerin okunması ve uygulanması önemli olacaktır. Programın nasıl kullanıldığını öğrendikten sonra uygulama aşamana geçebiliriz.

 

Tanıtım ekranını inceleme işlemi bittikten sonra sağ üst köşede “tanıtım ekranını geç” butonu bulunacaktır. Bu butana basılarak tanıtım ekranı geçilecektir.

 

Karşımıza Enpara.com cep şubesine giriş sayfası çıkacaktır.Buradan Enpara.com çevrimiçi cep şubesine giriş işlemi gerçekleştirilecektir.Daha sonraki girişlerde sadece TC kimlik numarasını girmeniz yeterli olacaktır.

 

Gelen doğrulama kodunu kullanarak Enpara.com sayfasına girişi sağlayınız.

 

Karekot İle Para Çekme İşlemi

 

Enpara.com mobilden para ekme sayfasına giriş yapınız.Orada bulunan Karekot ile para çekme kısmına geliniz.

 

QNB Finansbank  karekod uygulaması sayesinde Encard ‘ınız yanınızda olmasa bile QNB Finansbank ATM’lerinden hızlı para çekme işlemi veya para çekme, para yatırma ve kredi borcu ödeme gibi işlemleri de hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Cep şubesinden Karekot ile para çekme menüsü vardır.Buradan hızlı para çekme kısmına gelinecek.Atm den ise “diğer” işlemler kısmına gelinecektir.ATM den giriş ya da 8 tuşuna basılması durumunda giriş sayfası karşınıza çıkacaktır.Giriş sayfasından gerekli bilgilerin doldurulması durumunda Enpara.com Karekot ile para çekme sayfasına girilecektir.Buradan da ekranda çıkan kotu telefona onaylatma işlemi yapılması gerekecektir

 

 

QNB Finansbank  karekod uygulaması sayesinde Encard ‘ınız yanınızda olmasa bile QNB Finansbank ATM’lerinden hızlı para çekme işlemi veya para çekme, para yatırma ve kredi borcu ödeme gibi işlemleri de hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

 

ATM nin oluşturacağı Karekot parolasını cep telefonu kamerasına okutunuz.Banka mobil onayı verir vermez para çekimi işlemi gerçekleşebilecektir.Karekot ile para çekme işlemi limiti günlük Enpara.com para çekme limiti ile aynı olmaktadır.Bundan dolayı da kartın unutulması durumunda hızlı ve masrafsız şekilde para çekimi işlemi gerçekleştirilebilmektedir.Enpara.com bu uygulaması ile müşterilerine kolaylık sağlamaya devam etmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir