Turkcell 10 GB Bedava İnternet KampanyasıTurkcell bedava internet kampanyasında 2019 yılında 10 GB internet vererek başlamıştır. En çok hediye veren operatörlerden biri olan Turkcell, 2019 Aralık ayına kadar 10 GB Bedava internet verecektir. Bu kampanyaya katılmak için SMS göndermeniz gerekir. Hediye aldığınız 10 GB internet yurt içinde kullanımda geçerli olacaktır. Hediye edilen 10 GB internetin süresi de 6 ay olacaktır. Yani 1 Ayda 10 GB bitirmek için uğraşmanıza gerek yoktur. Rahatça kullanabileceğiniz bu bedava internetten sadece Turkcell aboneleri faydalanacaktır. Hediye internetten yararlanmak için ayrıca hattınızın yani SIM kartınızın 4.5G uyumlu olması ve hattınızın ses hattı olması gerekmektedir. Bugün sizlere Turkcell 10 GB Bedava İnternet Kampanyası hakkında bilgiler vereceğiz.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

Bildiğimiz gibi günümüzde artık her şeyi internet üzerinde yapmaktayız. Evimizde ayrı internet paketleri, cep telefonlarımızda da ayrı internet paketleri mevcuttur. Artık boş vakitlerimizde elimizdeki telefonlarla internete girerek sosyal paylaşım yapabilir, haberlere bakabilir ve sevdiğiniz videoları izleyebilirsiniz. Hatta uzun yolculuk yapanlar cep telefonlarından film bile izleyebilirler. Talep bu kadar çok olunca cep telefonu için yaptığınız internet paketleri ay sonunu getiremeyebilir. Bunun için operatörler müşterilerini mahcup etmemek için daha ucuz miktarda paket kampanyaları da yapmaktadır. Bu paket kampanyalarını alamayan kullanıcılar ise, operatörlerin bedava internet kampanyalarına göz atarak, o ayki internet ihtiyacını karşılamak istemektedir.

Turkcell’de kendi müşterilerini düşünerek bir çok kampanya yapıp bedava internet vermektedir. Turkcell’in bu son kampanyasında 10 GB gibi büyük bir internet kampanyası vardır. Şimdi sizlere bu internet kampanyası hakkında bilgiler vereceğiz. Bu internet kampanyasına katılmak için bir takım şartlar vardır. Eğer bu şartlara uygunsanız bir SMS atarak bu kampanyaya katılabilirsiniz.Turkcell 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

2018’de olan bu kampanya 2019 tarihine kadar uzatılmıştır. Müşterilerin olumlu dönüşleri yüzünden bu kampanya 10 GB bedava internet olarak değişmiştir. Bu kampanyadaki interneti sadece kişisel olarak kullanabilirsiniz. Paylaşıma açamazsınız. Cep telefonunuzdan paylaşıma açsanız bile kendi internetiniz üzerinden ücret ödeyeceksiniz. Bu aldığınız bedava internet dışında ücretlendirilir.

Turkcell bedava internet için adı geçen sim kartlar, Turkcell özel müşterilerine verilecektir. Bu hediyeler 3G netbokk, Blackberry erişim noktası ve USB modemler tarafından da kullanılmayacaktır. Paketin tamamını kullandıktan sonra mevcut internetinize devam edeceksiniz. Eğer kendi internet paketiniz varsa o internet üzerinden yoksa normal tarife üzerinden ücretlendirileceksiniz.

Bedava İnternet Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Turkcell bedava internet kampanyasına yukarıda da söylediğimiz gibi SMS atarak başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu kampanyaya katılmak için hattınız üzerindeki cep telefonundan mesaj bölümüne gelip, ENHIZLI yazıp boşluk bıraktıktan sonra size verilen promosyon şifresini yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Bu mesajı gönderdikten sonra kısa bir süre sonra ONAY mesajı gelecektir. Onay mesajı geldikten sonra hediye internetinizi doyasıya kullanabilirsiniz. Bu kampanyaya Turkcell Faturalı ve Hazır kart sahipleri katılabilirler. Herhangi bir ayrım yoktur.

Kampanya Hakkında Daha Fazla Bilgi

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Kampanyası 31.12.2019 tarihine kadar uzatılmıştır. Bu kampanyada şifre gönderdiğinizde sadece 10 GB internet verilecektir. Başvuru için muhakkak SMS atmanız gerekmektedir. Bedava internetten yararlanmak için, SIM kartınızın 4.5G uyumlu olması ve SES hattı sahibi olmanız gerekir. Alacağınız şifreli sim kartlar özel olarak dağıtılacaktır. Verilen bedava data paketi sadece internet erişim noktası kullanırak yapılan bağlantılarda geçerlidir. Bu interneti ticari gelir elde etmek amacıyla kullanamazsınız. Eğer böyle bir gelir elde etmek isterseniz tespit edildiğinizde yasal işlem başlatılacaktır. Ayrıca hattınız da iptal edilecektir. Daha fazla bilgi için 532 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir ve ya Turkcell Mağazalarına gidip bu kampanya hakkında bilgiler sunabilirsiniz.


2 thoughts on “Turkcell 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir