Uzun Vadeli Kredi Veren Bankalar - En Uygun Kredim

Uzun Vadeli Kredi Veren Bankalar

Uzun Vadeli Kredi Veren Bankalar

Genel olarak vatandaşların kredi çekim konusundaki en büyük problemleri kısa vadeli ödeme şekilleridir. Yani çekilmek istenilen kredinin kısa vadeli olması bireyleri çoğu zaman problem yaşamalarına neden olur. O nedenle bazı bankalar artık daha uzun vadeli ihtiyaç kredisi sunma kararı aldı. Alınan karar doğrultusunda ihtiyaç kredileri için belirli vade süresi 48 ay iken bu artık 60 aya kadar varabiliyor.

Uzun vadeli kredi veren bankalar günümüzde İş Bankası, Odeabank, Finansbank gibi kuruluşlardır. Bu bankalar 60 ay vadeye kadar bireysel ihtiyaç kredisi verebilmektedir. Ayrıca sunulan bireysel ihtiyaç kredisi ile kişilere düşük faizli ihtiyaç kredisi imkanı da verilmiş oluyor. Detaylarına aşağıda değineceğimiz kredinin faiz oranları genel olarak 0,99 ile 1,11 arasında değişim gösteriyor.
Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi 2018
BDDK tarafından belirlenen ihtiyaç kredileri için 48 aylık maksimum vade uzunluğu bulunuyordu. Artık yapılan değişiklikle bir kereye mahsus bireylere 60 aylık ihtiyaç kredisi kampanyası veriliyor. Vade süresine göre belirlenen faiz oranları, ayrıca çekilecek kredi tutarına göre de şekil kazanıyor.
İş Bankası 60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi
Uzun vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası sunan ilk kurum İş Banka’sıdır. 50 bin TL maksimum kredi tutarı veren bankanın vade süresi 60 aydır. 60 aya kadar vadeli 50 bin TL kredi başvurusu için kişilerin kredi notları yeterli seviyede olması ve gelir belgesine sahip olmaları gerekiyor. Banka şubelerinden yapılacak başvurular sonrası, banka siciliniz ve kredi notunuz incelenecek, bankaya sunmuş olduğunuz gelir belgeniz kontrol edilip, tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Kredinin faiz oranı vadeye göre değişmekte olup, 0,99 ile 1,11 arasındadır.
Odeabank 60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi
İnşaat sektörü için hazırlanan Odeabank 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi paketi ile kişiler 100 bin TL üst limite kadar para alabilecek. Örneğin yarım kalan inşaatınız varsa bu kredi paketi sizin için uygun olabilir. Bu kredi paketine inşaat tamamlama kredisi de diyebiliriz. Gelir belgesi ile Odeabank şubelerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Şubeler harici farklı bir platformdan başvuru kabul edilmemektedir. Mobil bankacılık veya internet bankacılığı kullanan kişilerin de şubelerden başvuru yapmaları gerekiyor. Yapılan başvuru ile ön onay süreci başlıyor ve kredinizin onaylandığı taktirde, cep telefonunuza SMS ile bilgilendirme mesajı gönderiliyor. Kredinizi ister belirteceğiniz bir hesaba aktarabilir veya elden teslim alabilirsiniz.
QNB Finansbank 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi
3 ay ertelemeli 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi hizmeti veren Finansbank, bu konuda büyük talep görüyor. Müşterilerini oldukça memnun eden banka, uzun vadeli kredi konusunda vatandaşlara da yardımcı oluyor. Kredi notu 1500 üzeri olan ve aylık düzenli gelire sahip kişiler, 3 ay ertelemeli 48 ay vadeli kredi hizmetinden yararlanabilecek. Başvuru için Finansbank internet bankacılığını veya mobil internet bankacılığını kullanabilir ya da şubeler üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Faiz oranı talep edilen miktara göre ve vade süresine bağlı olarak 0,99 ile 1,14 arasında değişiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir