Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Fırsatları - En Uygun Kredim

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Fırsatları

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FIRSATLARI

Globalleşen dünyanın insanlara en büyük yükü; belki de önceden özel ihtiyaç halindeki konuların, artık zorunlu ihtiyaç konumuna gelmesidir. Bu yüzden düzenli gelirleriyle önceki tarihlerde ekonomik planlamalarını yapabilen insanlar, bu ihtiyaçların kategori değiştirmesi yüzünden, belki de planlamalarını yapamayacak hale gelirler. Planlamalarında bozukluk olan kişilerin, en büyük ve en profesyonel yardımcısı da yine bankalar olacaktır. Bankalar, kişilerin ihtiyaçlarının türüne göre kredilerini çeşitlendirmiş ve bu sayede kişilerin birçok alanda kendilerinden destek almalarını sağlamıştır. Kredi portföyü olarak belki de Türkiye’deki en kapsamlı bankalardan olan Vakıfbank, bu sayede müşterilerin en çok kredi başvurusu yaptıkları bankaların başında gelmektedir. Hem insanların ihtiyacını karşılamak için kredi veren, hem de finansal sürekliliklerini sağlayan bankalar; uzun vadede bu kredi ihtiyacınızı bir ödeme planına dahil eder. Bu katkı sayesinde insanlar da zorlanmadan ihtiyaçlarını bu krediler dahilinde göreceklerdir. Şimdi Vakıfbank’ın sunduğu özel ihtiyaç kredilerini inceleyelim:

            Vakıfbank’ın kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi şartları nelerdir?

Vakıfbank, müşterilerine her bankanın yaptığı gibi birçok avantajlı kampanya sunmaktadır. Bunun bir örneği de, bankadan maaş alan kamu çalışanları, kadrolu işçiler ve emekliler için oluşturduğu ‘Özel İhtiyaç’ kredisidir. Bu sayede gelir belgesi gibi evraklar getirmenize gerek kalmadan şubeye gelip başvuruda bulunabilirsiniz. Vakıfbank; kişilere özel değişken taksitli, son taksiti balon ödemeli gibi ödeme farklılıkları içeren fırsatlar sunabilir. Ayrıca faiz oranlarının sabit tutulup, ilk andan anaparaya eklenmesi ve vade sayısına bölünmesiyle aylık taksitler oluşturulur. İsterseniz bunu aylık artan taksit şeklinde, isterseniz azalan taksitli şekilde değiştirebilirsiniz. Hatta Vakıfbank, ödemeye hemen başlamak istememeniz durumunda 3 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksitli olacak şekilde özel fırsatlar da sunacaktır. Finansal durumunuza en uygun olanı seçmeniz sayesinde, kredinin olumsuz yanlarını değil, olumlu yanlarını kullanmış olacaksınız.

            Vakıfbank’ın taksitli ihtiyaç kredisinin içeriği nedir?

Evlilik hazırlıklarınızdan okul harçlarına, ev eşyalarından araba bakımına kadar birçok konuyu içeren ‘Taksitli İhtiyaç’ kredisi; Vakıfbank’ın müşterilerine sunduğu en avantajlı kredilerden biridir. Bu sayede kişiler 48 aya kadar vade seçenekleriyle harcamalarını planlamak için iyi bir süre edinirler. Ayrıca değişken taksit imkanları sayesinde ödeme planınızı kendiniz oluşturabilirsiniz. İhtiyacınız olan şey sadece bir Vakıfbank şubesine gitmek ve uzmanlar eşliğinde bu krediye başvurmaktır. Olumlu sonuç sonrasında krediniz kullanıma hemen açılacaktır.

[kredisorgulama]

Örnek  Kredi Bilgileri

Kredi Miktarı 10.000,00 TL Kredi Tipi BAHAR KREDİSİ – ADK
Vade 36 Faiz Oranı %2,70
Taksit Periyodu 1 KKDF %15,00
Ödemesiz Dönem 0 BSMV %5,00
Toplam Ödenecek Tutar 17.085,02 TL Taksit Tutarı 474,59 TL
Kredi Tahsis Ücreti 50,00 TL Ekspertiz Ücreti 0,00 TL
Yıllık Maliyet Oranı* %47,2280 Taşınmaz Rehin Tesis Ücreti 0,00 TL
(*) Krediye uygulanan faiz oranı, tahsis ücreti, varsa taşınmaz rehin tesis ücreti,ekspertiz ücreti ve vergiler dahil hesaplanan maliyet oranıdır. Sigortalar (Konut Paket, DASK, Hayat Sigortaları vb. ) hesaplamaya dahil edilmemiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir