Vodafone Online Mağaza İle 6 Aylık 30 GB Bedava İnternetVodafone aboneleri birçok kampanyalardan yararlanarak hatlarına tarifelerinden ek olarak hediye internet kazanmaktadırlar. Bunu uygulamalar ve paket sayesinde yapan kullanıcılar şimdi ise yeni bir kampanya ile 6 ay boyunca geçerli olacak ayda 5 GB toplam da 30 GB bedava internetin keyfini çıkartacaklardır. Online mağazaya özel bedava internet kampanyasında katılma şartı olan bu kampanyaya tüm vodafone bireysel hat kullanıcıları yararlanmaktadır. Artık günümüzde internet çok kullanıldığı için paket fiyatları da bu yüzden artmış ve bazı durumlarda istediğimiz paketi alamamaktayız. Bu sebeple internet kullanımımızı kısıtlasak bile ay sonunu getirememekteyiz. Bu yüzden Vodafone müşterilerin mağdur olmaması için bir çok kampanya yaparak bedava internet hizmeti vermektedir. Bu internetleri daha başka paket almadan kolayca hattınıza tanımlatabilirsiniz. Bugün sizlere Vodafone Online mağazaya özel 30 GB bedava internet kampanyası hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızı okuyarak sizde bu bedava internet kampanyasından yararlanabilirsiniz.

6 Ay Boyunca 5 GB İnternet Kazanma Şartları Nedir?

Sadece vodafone abonelerinin faydalanacağı bu hizmetten online mağazaya özel tüm cihazlar için 30 GB internet sahibi olabiliyorsunuz. Bu kampanyanın son katılım tarihi 19 Kasım 2019 olarak belirtilmiştir. Kampanya süresi uzatılması durumunda sayfamızda güncel bilgileri vereceğiz.

Bu kampanyaya katılmak için Vodafone online mağazadan cep telefonu almanız gerekmektedir. Her vodafone abonesi aldıkları cihazlara toplam 30 GB internet tanımlanacaktır. 6 ay boyunca geçerli olacak bedava internet her ay 5 GB olarak hattınıza yüklenecektir. Eğer ay içersinde 5 GB interneti kullanmazsanız bu silinecek ve yeni 5 GB gelecektir. Kullanmadığınız interneti diğer aylara aktarım yapılmamaktadır.

  • Bedava internet almanız için Faturalı bir bireysel abone olmanız ve hattınızın üzerinden Vodafone Online Mağazadan bir cihaz almış olmanız gerekmektedir.
  • Eğer Freezone tarifesindeyseniz İnternet avcıları uygulamasını indirerek bir çok hediye internet kazanabilirsiniz.
sponsorlu baglantılar

 

Vodafone Güncel Kampanyaları 2019

Vodafone devamlı güncel kampanyalar yapmaktadır. Her ay hediye internet kazanarak ücretsiz internet alabilirsiniz. Ek paket almanıza gerek kalmadan bir çok kampanya ile paket sahibi olabilirsiniz. Özellikle freezone aboneleri mevcut kampanyalardan faydalanarak bedava internetlerini her hafta ve her ay olmak üzere almaktadırlar. Bana ne var uygulaması ve internet avcıları uygulamasıyla da bir çok data internet kazanabilirsiniz. Bütün aldığınız hediye GB’lar yurt içi kullanımlarında geçerli olacaktır. Yurt dışı için operatör fiyatlandırması kullanılır.

Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2019

Vodafone ve diğer hat operatörleri kullananlar bedava internet veren uygulamalar hangileridir diye merak etmişlerdir. Eğer sizde devamlı operatörünüzün verdiği uygulamaları kullanırsanız bedava internet kazanabilirsiniz. 2019 yılında da devam eden bu kampanyadan faydalanmak için bir çok uygulamayı istenilen şekilde kullanmanız lazımdır.

  • Vodafone aboneleri Yanımda uygulamasını indirerek 250 MB bedava internet kazanabilirsiniz. İnternet avcıları uygulamasını indirerek bit yakalayarak puan toplayabilir bu puanları GB’a dönüştürebilirsiniz. Ayrıca bana ne var uygulamasını da kullanarak her hafta çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz.
  • Turkcell aboneleri ise Salla kazan uygulamasını kullanarak bedava internet kazanabilirler. Turkcell ile bedava internet kazanmak istiyorsanız Turkcell mobil uygulamasını indirip salla kazan menüsüne geldikten sonra telefonunuzu sallayarak hediyeler kazanabilirsiniz. Ayrıca GNÇ uygulaması kullananlarda ÇATLAT menüsünden haftada 2 defa bedava internet kazanabilirler. YAANİ web arama motoru uygulamasını da indirerek 10 gün boyunca 20 kere arama yaparsanız 1 GB internet kazanabilirsiniz.
  • Türk Telekom aboneleri ise mobil uygulamadan TL ödeme ve ya fatura ödeme işlemi yaparlarsa yaptıklara hatta 1 GB bedava internet kazanmaktadırlar. Ayrıca 10 GB internet istiyorsanız HEDIYE 10GB yazıp 555’e mesaj atabilirsiniz. Bu mesajı atmanız için hattınızın ve telefonunuzun 4.5G uyumlu olması gerekmektedir.


Vodafone Online Mağaza İle 6 Aylık 30 GB Bedava İnternet Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. emre dedi ki:

    Bundan cok istiyorum

Sayfa başına git