Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Fırsatları - En Uygun Kredim

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Fırsatları

Sahip olmak istediğiniz için hayal ettiğiniz şeylerin listesi uzadıkça uzuyorsa, bundan rahatsızlık duymayın. Zamanın koşullarında, ihtiyaçların ve listesinin bu derece çoğalması; daha rahat bir yaşam sürdürmek için yapılan çabalardan meydana gelmektedir. Tabi ki insanlar sınırsız bir ihtiyaç deryasına, kıt ve sabit gelirleriyle sahip olamazlar. Lüks bir araba, güzel bir konut gibi yatırım ve birikim mallarına hemen sahip olmak, kenarda bir birikiminiz olmadığı takdirde hayaldir. Bu yüzden bu hayallere kavuşmak sanıldığı kadar da kolay olmayacaktır. Bankalar da insanların bu sınırsız isteklerini bir nebze de olsun yerine getirebilmeleri için, gerekli fırsatları sunmaya çalışır. Birçok farklı alanda kredi veren bankaların amacı, hem insanların ihtiyaçlarını gidererek mutlu olması, hem de kendi finansal döngüsünde kazanç sağlamaktır.

Yapı Kredi’de bireysel ihtiyaç kredilerine başvuru yolları nedir?

Yapı Kredi, müşterilerine kredi başvurularını yapabilmeleri için birçok platformda hizmet vermektedir. Bu sayede kişiler kendilerine en uygun yolu seçip, kredi başvurusunda bulunabilirler. Banka müşterileri, cep uygulama veya internet bankacılığı üzerinden de herhangi bir belge teslimi gerekmeden kredi başvurusunda bulunabilirler. Çünkü zaten banka bu kişilerin bütün bilgilerine sahiptir. Fakat Yapı Kredi müşterisi olmayan kişiler; SMS yoluyla, en yakın şubeye giderek, ATM kullanarak veya müşteri hizmetlerini arayarak kredi başvurusunda bulunabilirler. Tabi ki bu bir ön başvurudur. Genel kredi bilgileriniz incelenecek ve gerekli belgeler tarafınıza ulaşılarak sizden istenecektir.

Yapı Kredi’nin ihtiyaç kredisinde uyguladığı faiz ve vade sınırlamaları nedir?

[kredisorgulama]

Bireysel ihtiyaç kredisinde Yapı Kredi önce istenen tutarda bir alt limite gitmiştir. Kişiler kredi başvurularında 1000 TL’nin altında bir tutar isteyemezler. Vade konusuna gelince, bu konu aslında kişilerin özel durumlarına göre değişiyor olsa da, Yapı Kredi üst limit olarak 36 aylık vade imkanı sunmaktadır. Faiz oranları her ne kadar değişiklik gösterecek olsa da %3,05’ten daha yüksek bir faiz oranı, çekilecek kredi tutarına ve vade isteğinize göre değişiklik gösterebilir. Kısa vadeli alacağınız kredilerde ve düşük tutarlarda, faiz oranı da düşük şekilde uygulanacaktır. Faiz; başvuru esnasında ve kredi kullanımı anında değişiklik gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir